Raport Raw 18.01.2016

Charlotte straciła swojego ducha rywalizacji. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Kiedy Chris Jericho (dalej w koszulce sędziego) przechadzał się korytarzem napotkał Stephanie McMahon. Y2J spytał się co myśli o najgorętszym rozpoczęciu Raw w tym roku po tym jak podniósł poprzeczkę. Stephanie mówi, że nie miał prawa stworzyć tego pojedynku, a zwłaszcza mianować siebie specjalnym sędzią. Ona tu ma władze, a to już nie jest 1999 rok. Jericho żałuje, że to już nie jest 1999 bo wtedy Stephanie była fajniejsza, zabawniejsza i była tą nową twarzą i była samą. Zaczął ją obrażać, ale mu przerwała bo dobrze wiedziała dokąd zmierza. Powiedziała, że jego materiał jest bardzo oryginalny jak zwykle. Dodała, że jeśli ją lekceważy lub zmienia podjęte wcześniej decyzje to to ma wpływ na cały program i interes. Teraz ona musi ich dyskutować z Paulem Heymanem co jest wielką radochą. Musi teraz zapłacić Lesnarowi więcej kasy, ale musi przyznać, że Roman i Brock w Highlight Reel to jest najlepsza dla biznesu. Chris uznał, że wyszło na to, że wiedział co robi, ale Steph uznała, że ona również wie co robi i ostrzegła go, że jeśli jeszcze raz wkręci się w jej show to już nigdy przenigdy nie będzie taki sam.

Po tym jak Team Bella był już w ringu, a Natalya przyszła z Paige były w drodze do niego to pokazano zapowiedź piątego sezonu Total Divas, w którym Paige mówi o tym jak Alicia nie jest już jej przyjaciółką ponieważ nie obserwuje jej już na mediach społecznościowych. Kiedy kamera wróciła na arenę to Fox nie wyglądała na zadowoloną.

Natalya (with Paige) def.Brie Bella (with Alicia Fox)
Po tym jak Brie wymierzyła Nattie kolejnego kopniaka w klatkę piersiową to Natalya uchyliła się, powaliła rywalkę i umieściła ją w Sharpshooterze. Bella wkrótce odklepała. Kiedy The League of Nations mówiło o Chrisie Jericho, na którego są źli to podeszła do nich Stephanie i mówi, że jest zdziwiona, że pohamowali siebie przy walce Ruseva po tym co zrobił im Jericho. Sheamus pyta się za kogo on się uważa, a Stephanie przyznaje mu rację no bo w końcu to są The League of Nations i zaczyna wymieniać ich osiągnięcia w WWE. Jeden z nich może wygrać Royal Rumble Match oraz pas więc dlaczego pozwalają, aby Jericho im tak straszył. Sheamus powiedział, że oni nikogo się nie boją, a Stephanie kazała im to udowodnić.

Stephanie i Vince potem przyszli, aby wylosować kto będzie pierwszym uczestnikiem biorącym udział w Royal Rumble Matchu. Steph zaczyna mówiąc, że wszyscy zastanawiają się kto może wygrać ten pojedynek. Mógłby to być każdy, ale rzecz jasna szanse są małe. Steph mówi, że aby pokonać 29 innych zawodników potrzeba czegoś więcej nić tylko umiejętności. Potrzeba siły, strategii oraz dużo szczęścia. Vince wspomina kiedy on wygrał Royal Rumble Match i jemu nie było potrzebne szczęście. Po chwili Stephanie zakręciła korbką i na sygnał swojego ojca zatrzymała się. Ten wybrał kulkę, ale nie mógł jej otworzyć więc wrzucił ją z powrotem. Wylosował inną i w środku było napisane Roman Reigns. Vince uznał, że mógłby to być przypadek więc wylosują jeszcze raz. Znowu losowali i znowu nie mógł otworzyć kulki aż dwukrotnie więc wrzucał je z powrotem do środka. W końcu jedna się otwarła i znowu był to Roman Reigns. Vince spytał się Steph czy wrzuciła tę kulkę tam z powrotem i uznał, że trzeba wylosować jeszcze raz, ale tym razem niech ta jedna kulka zostanie na stoliku. Stephanie znowu zakręciła i gdy Vince chciał wylosować to mu jedna kuleczka wypadła. Kolejną udało mu się otworzyć i był to...Roman Reigns. 

Becky Lynch def.Tamina (with Naomi) - Ric Flair & Divas Champion Charlotte at Ringside
Walka zakończyła się po tym jak Tamina oberwała z buta w narożniku, a Lynch weszła na szczyt narożnika by usiąść na barku rywalki. Wykonała przewrót w przód przez co obie panie były na macie, a Becky sprytnie przeszła do Dis-Arm-Her. Tamina odklepała, lecz Charlotte i Ric nie byli pod wrażeniem. 

Po zwycięstwie Becky wzięła mikrofon i powiedziała, że nic nie znaczyło by dla niej więcej niż zdobycie Divas Title na Royal Rumble, ale pierwsze potrzebuje odpowiedzi od Charlotte. Wie, że WWE Universe chętnie zobaczyłoby ich walkę na Royal Rumble. Widownia zgodziła się z nią. Charlotte poprosiła o mikrofon, wstała z krzesła i spytała się Becky czy myśli, że podaruje jej walkę o pas ponieważ załatwiła sobie grupę krzyczących ludzi. Charlotte przypomina, że Becky miała walkę o pas, przegrała walkę o pas i teraz niech sobie idzie na koniec kolejki. Becky mówi, że przegrała tylko z powodu jej ojca, którego nazwała złodziejem title shotów, który ciągle woowuje i nie ma o niczym pojęcia. Charlotte głośno przypomniała, że jej ojciec to podwójny Hall of Famer. Becky spytała się co Ci wszyscy członkowie Hall of Fame myśleli o jego córce. Czy by ją szanowali za odrzucenie rewanżu? Te wszystkie legendy, z którymi Ric walczył. On nigdy nie odrzucał wyzwań, ale najwyraźniej jabłko upadło za daleko od drzewa. Chyba, że Ric w tych latach stał się takim samym tchórzem jak jego córka. Ric przejął mikrofon od Charlotte i spytał się co Becky właśnie powiedziała. Mówi, że Charlotte ją pokonała dwa razy i do trzech razy sztuka więc jeśli Becky chcę walczyć z najświetniejszymi to ma szansę na Royal Rumble! W odróżnieniu od podekscytowanej Becky Charlotte osłupiała. Pretendentka do tytułu Div pojawiła się na Raw Fallout, która jest strasznie podekscytowana i nie może wyrazić ile to dla niej oznacza. Kiedy była w Irlandii to Royal Rumble był zawsze dla niej wielkim show i zawsze go oglądała, a potem szła do szkoła strasznie wyczerpana. To jest jej PPV, to jest jej marzenie i wszystko to co się wydarzyło - zdrada Charlotte, zdrada Paige i wszystko inne niedobre - wywiało całą naiwność z niej i teraz jest w niej tylko czysta adrenalina, czysta złość i motywacja by wygrać Divas Championship. To jest najwspanialszy dzień w jej życiu. Becky później zastanawiała się czy właśnie pokonała najbrudniejszego gracza w tej grze, chyba tak. Czy to z niej robi nowego najbrudniejszego zawodnika w tej grze? Zobaczymy, ale i tak wygra po swojemu, nikt jej nie pomoże, nikt nie będzie przy niej i gdy wygra to będzie to znaczyło dla niej wiele więcej. Ma nadzieje, że ma wsparcie fanów i docenia to bardzo. To dodaje jej adrenaliny w drodze do Royal Rumble.Na Raw Fallout pojawiły się również Paige i Natalya, które mówią, że jest to dla nich wielka noc ponieważ jutro jest premiera nowego sezonu Total Divas. Paige powiedziała, że jest to również wielka noc dla Nattie, która wygrała swój pojedynek po powrocie. Natalya mówi, że wspólnie świętują oraz wie, że nie były najlepszymi koleżankami, ale nie mają nic przeciwko małym kłótniom i małym przeprosinom. Panie zrobiły noski eskimoski niczym Adam Rose i Rosa Mendes po czym odeszły świętując.

0 komentarzy | Napisz: