Raport WrestleMania 32

Początek nowej ery. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Przed galą Brie Bella, Emma i Sasha Banks powiedziały kilka słów. Sasha powiedziała, że wypłakała się już rano i ma gęsią skórkę. Jest bardzo podekscytowana i zdenerwowana. Wspomina jak dzisiaj rano spotkała się z Bayley i jej mamą i się popłakały. 


Brie Bella również była bardzo podekscytowana, lecz zdenerwowana ponieważ czuje presję z powodu Bella Army, którą dzisiaj widziała na Axxess i nie chcę ich zawieść.


Emma ten wieczór nazwała najlepszym dniem w jej życiu i trochę się nie spodziewała, że będzie na WrestleManii, ale czuje, że była na to gotowa jej całe życie. Wspomina jak dorastała oglądając wrestling, który pokochała, a teraz będzie występowała na największej scenie z możliwych co jej się podoba.


Kickoff
Team Total Divas (Paige, Alicia Fox, Natalya, Brie Bella & Eva Marie) def.Team B.A.D & Blonde (Emma, Lana, Tamina, Naomi & Summer Rae) - 10 Divas Tag Team Match
Pod koniec walki Brie weszła na szczyt narożnika, ale została z niego zepchnięta przez Lane. Podczas upadku nadziała się na górną linę podczas gdy Tamina rozpraszała sędziego nalegając, aby pomógł obolałej Naomi. Była Funkadactyl złapała Belle za włosy z uśmiechem na twarzy, ale ta przerzuciła ją na matę i zapięła Yes! Lock. Naomi odklepała. 

Podczas świętowania swojej wygranej do Total Div dołączyła jej kontuzjowana siostra Nikki Bella.

Na Kickoffie w ringu pojawiła się również była mistrzyni kobiet Lita obok, której pod przykryciem było coś na piedestale. Lita została ciepło przywitana przez widownię po czym zaczęła wspominać gdy na WrestleMania I widziała jak Cyndi Lauper wznosi rękę Wendi Richter i w tym momencie ona wiedziała, że chcę zostać zawodniczką i nikt nie powiedziałby jej „Nie“ ponieważ ona tego nie lubi zupełnie jak The Fabulous Moolah, Mae Young, Sensational Sherri, Alundra Blayze, Jacqueline czy Trish Stratus - te kobiety przetarły szlaki zupełnie nowej dywizji - dywizji Div. Mówi o tym, że 10 obecnych Div pokazało co to oznacza, aby walczyć w dzisiejszych czasach w tym ringu, a później zobaczymy Triple Threat Match pomiędzy Charlotte, Becky Lynch i Sashą Banks. Te trzy kobiety odegrały bardzo ważną rolę w następnej ewolucji kobiet w tym biznesie - w rewolucji Div. Są czymś więcej niż Divami w dzisiejszych czasów, wszystkie są Superstars. Ogłosiła na koniec, że zwyciężczyni Triple Threat Matchu zostanie ukoronowana jako nowa Women’s Champion. Lita odsłoniła nowy tytuł i powiedziała, aby najlepsza zawodniczka wygrała.


Główna gala
Pierwsza, która pojawiła się na głównym show WrestleManii była Jacqueline, która wraz z resztą tegorocznych członków WWE Hall of Fame stała na scenie podczas ich przedstawienia. 


Pokazano powtórkę z Kickoffu kiedy Lita przedstawiła nowe mistrzostwo kobiet oraz pokazano promo reklamujące Triple Threat Match, który teraz będzie o WWE Women’s Championship.

Women’s Champion Charlotte (with Ric Flair) def.Becky Lynch & Sasha Banks - Triple Threat Women’s Championship Match
Pod koniec pojedynku Sashy udało się wykonać Bank Statement na Becky Lynch, lecz Charlotte szybko wróciła do ringu, z którego wyrzuciła Sashe, a następnie zapięła Figure Eight na Becky. Sasha próbowała powrócić do ringu, ale została przytrzymywana przez Rica. Sasha nie zdążyła nic zrobić ponieważ Becky odklepała na środku ringu.

Na gali pojawiła się również Stephanie McMahon, która z maską czaszki na wielkim podium zrobiła to co umie robić najlepiej czyli wygłosiła przemowę. Kazała wszystkim wstać, aby okazać szacunek The Authority. Nazywa fanów owcami, które ślepo podążają za nimi. Fani istnieją by im służyć, a oni przetrwają. Są obrońcami, liderami, szefa i generałami. Oni są absolutną mocą i mają w ich posiadaniu. Wszystkich, którzy pusto mają nadzieję. Nadzieje na zbawiciela, który zabierze od nich ból i cierpienie, którymi są ich żałosne życia. Dzisiaj nadzieja zostanie zniszczona przez rzeczywistość. Po dzisiejszym wieczorze cała nadzieja zniknie ponieważ tylko jeden mężczyzna może stać w koloseum nieśmiertelnych jako niepokonany mistrz. Tylko jeden może zabrać oddech jego przeciwników w barbarzyński sposób. Tylko jeden, który nosi koronę. Karze fanom się kłaniać i całować stopy Króla Królów - WWE World Heavyweight Championa Triple H’a! Stephanie potem wraz z mężem ruszyła w stronę do ringu z całą armią ślepych owiec za nimi.

Roman Reigns def.WWE World Heavyweight Champion Triple H (with Stephanie McMahon) - WWE World Heavyweight Championship Match
W pewnym momencie w środku pojedynku Stephanie weszła do ringu i zaczęła rozkazywać sędziemu, który nie chciał jej słuchać. W pewnym momencie Hunter chciał powstrzymać Stephanie, lecz aby uniknąć Speara od Romana odsunął się przez co Roman trafił w Steph. Ledwo przytomna Stephanie potem jeszcze zdołała z pod ringu wyciągnąć dla męża jego markowy młotek. Pomimo tego faktu Roman i tak wygrał.Po swoich walkach kilka słów powiedziały siostry Bella, Sasha Banks i nowa mistrzyni kobiet Charlotte, która mówiła, że atmosfera tam była niesamowita oraz, że planowała opuścić galę z tytułem. Została zapytana o sposób w, którym zdobyła złoto, lecz jej to nie przeszkadza ponieważ stoi tutaj z mistrzostwem i uprzedziła, że zrobi co będzie trzeba, aby dostać się na szczyt i też tak zrobiła. Poza tym był to Triple Threat Match więc dwie przeciwniczki przeciwko niej zatem nie widzi nic złego w tym, że jej tata jej pomógł.The Bella Twins potem udzieliły wywiadu, w którym Brie powiedziała, że wszystko co robiła odkąd jej mąż odszedł na emeryturę, a Nikki na rehabilitację to wszystko robiła z myślą o nich. Nie chciała, aby zostali zapomniani przez fanów i chciała, aby było ich czuć w ringu gdy ona walczy. Dzisiaj wygrała dla drużyny oraz, aby uciszyć wszystkich, którzy powiedzieli cokolwiek negatywnego na temat jej rodziny. Nikki, która jest świadoma faktu, że być może nigdy nie zawalczy już u bok u swojej siostry jest bardzo wzruszona. Żałuje, że nie ma tam Daniela i cieszy się, że w ich domu będzie nowa Mama Bella.Płaczącej po porażce Sashy trudno było coś powiedzieć. Czuła, że dała z siebie wszystko tak jak we wszystkich pojedynkach, ale czuje się zaszczycona tym pojedynkiem. Czuje, że wraz z każdą kobietą, która kiedykolwiek postawiła nogę w ringu to czuje, że w końcu dokonały tego - zmieniły historię. Nie ma już Div, nie ma motylkowego pasa i takie było jej marzenie oraz bycie częścią WrestleManii. Brak jej słów.

0 komentarzy | Napisz: