Raport SmackDown 07.04.2016

Za każdym świetnym mężczyzną stoi jeszcze lepsza kobieta. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Pokazano powtórkę z Raw jak Maryse powróciła do WWE i pomogła mężowi wygrać Intercontinental Championship po raz piąty w jego karierze.

Kiedy Summer Rae była już w ringu, a rodzina Flairów siedziała poza ringiem to pokazano powtórkę z Raw jak Charlotte formalnie otrzymała mistrzostwo kobiet po czym Natalya skonfrontowała mistrzynię.

Natalya def.Summer Rae - Women’s Champion Charlotte (with Ric Flair) On Commentary
Pod koniec starcia Summer próbowała wykonać Spinning Heel Kick, ale Natalya złapała jej nogę po czym powaliła ją twarzą na matę. Nattie szybko zapięła Sharpshootera dzięki, któremu szybko wygrała pojedynek spoglądając tym samym na mistrzynię. 

Po walce panie wymieniły się spojrzeniami. Natalya była gotowa do boju, ale Charlotte wolała się wycofać.

Kiedy Zack Ryder był już w ringu, gotowy do walki z The Mizem to przyszła najpierw jego żona Maryse, która miała ze sobą mikrofon. Powiedziała coś po francusku po czym przypomniała wszystkim, że na imię jej Maryse co wszyscy powinni już wiedzieć. Nazywa się żywym dowodem, że za każdym świetnym facetem stoi świetna kobieta, a nie ma świetniejszego faceta niż jej mąż. Przedstawiła widowni ich mistrza Interkontynentalnego po czym razem z nim weszła do ringu na rewanż z Ryderem. Intercontinental Champion The Miz (with Maryse) def.Zack Ryder - Intercontinental Championship Match
Pod koniec pojedynku Maryse rozproszyła Zacka poprzez odwiązanie ochrony z dolnej liny w narożniku po czym rzuciła ją pod nogi Rydera. The Miz szybko wstał, dźgnął rywala w oko, wykonał Skull Crushing Finale i obronił swój tytuł.  

Za kulisami Renee Young przeprowadziła wywiad z Becky Lynch, która przyznaje, że był to dla niej ciężki tydzień, ale próbuje znaleźć humor we wszystkim, lecz nikt nie uważa, że jest zabawna po czym powiedziała kawał na temat swojego oka. Powiedziała, że w niedziele dała z siebie wszystko. Można stracić zmysły, można stracić cierpliwość, ale ona nigdy nie straci swojej pasji - swojego powodu dlaczego to robi. Dała z siebie wszystko w najświetniejszym pojedynku w jej karierze. Ma blizny, aby to udowodnić i oto w tym chodzi w nowym mistrzostwie kobiet. Chodzi o serce, pasję i walkę, aby być najlepszym i właśnie dlatego gdy na Raw Charlotte sprawiła, że wszystko kręci się wokół niej to musiała odejść bo miała dość. Dostanie jeszcze walkę o pas kobiet ponieważ musi Charlotte odpłacić za jej oko. Pojawiła się Emma, która przyznała, że jej całkiem podoba się to co Charlotte zrobiła oku Becky. Lynch przyznaje, że dobrze widzieć Emme i tłumaczy, że znają się od długiego czasu czego wiele osób nie wie. Emma potwierdza to tylko przyznaje, że to ona pierwsze dostała się do WWE i dziwne jest to, że Becky zostały wręczone te wszystkie szanse, a ona została zesłana na tył kolejki gdzie jest miejsce Becky. Lynch wspomniała jak Emma powiedziała, że podoba się jej podbite oko. Dodała, że jeśli Emma dalej będzie się tak zachowywać to będzie miała coś podobnego. Emma zanim odeszła to powiedziała, że będzie miała oko na Becky.Na SmackDown Fallout Maryse wytłumaczyła, że jej mąż to jest mistrz. Jest definicją tego słowa i właśnie dlatego go poślubiła. Jej mąż to gwiazda ponieważ się tak zachowuje, chodzi i mówi jak gwiazda tak samo jak ona. Gdy się na nią patrzy to się myśli, że ta kobieta ma wszystko. Razem tworzą najlepszą parę ponieważ wszyscy chcą być nimi, chcą być tacy jak oni i dzięki temu są...awesome. Na SmackDown Fallout Maryse wytłumaczyła, że jej mąż to jest mistrz. Jest definicją tego słowa i właśnie dlatego go poślubiła. Jej mąż to gwiazda ponieważ się tak zachowuje, chodzi i mówi jak gwiazda tak samo jak ona. Gdy się na nią patrzy to się myśli, że ta kobieta ma wszystko. Razem tworzą najlepszą parę ponieważ wszyscy chcą być nimi, chcą być tacy jak oni i dzięki temu są...awesome. 

0 komentarzy | Napisz: