Artykul Stephanie McMahon na The Players’ Tribune

Stephanie McMahon mówi o ewolucji kobiet w WWE, równości płci, o tym, że wszyscy zawodnicy są nazywani Superstars, o nowym tytule kobiet i wiele więcej. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Stephanie McMahon napisała ostatnio artykuł na The Player’s Tribune po WrestleManii 32, który możecie cały przeczytać pod tym linkiem, a przetłumaczone fragmenty są poniżej.

Rola ewolucji kobiet w WWE:
„Rola kobiet w WWE kontynuuje ewoluować. Po raz pierwszy w historii WWE, Sasha Banks i Bayley stały się pierwszymi zawodniczkami, które wzięły udział w walce wieczoru na NXT PPV i pokazały na co je stać. W dodatku, ich pojedynek z przed kilku miesięcy przed tym NXT TakeOver został określony mianem walki roku przez naszych fanów. I dzisiaj na WrestleManii Charlotte, Sasha i Becky wzięły udział w Triple Threat Matchu, który ostatecznie wygrała Charlotte i odeszła jako mistrzyni“
O tym, że wszyscy zawodnicy są określani jako Superstars:
„Nasze panie są znanymi na całym świecie zawodniczkami, aktorkami, publicznymi mówcami i filantropkami. Są wzorcami, które inspirują i umacniają kobiety i dziewczyny, aby były pewnie siebie i silne. Poświęciły siebie do WWE, osiągają wielkie sukcesy i otrzymują ten sam szacunek co panowie. Z tego względu, wszyscy nasi zawodnicy - panowie i panie - będą znani jako Superstars"

0 komentarzy | Napisz: