Raport Survivor Series 2015

Aby przeczytać raport , kliknij "przejdź dalej"

Divas Champion Charlotte def.Paige - Divas Championship Match
Początek walki należał do Paige. Anty Diva po atakach z kolana w brzuch na krawędzi ringu, uderzyła głową rywalki o stół komentatorski. Później Brytyjka zapięła Abdominal Stretch, a po chwili weszła na plecy rywalki i podduszała. Charlotte odpowiedziała na to Backpack Stunnerem i wtedy zaczęła się jej ofensywa. Anty Diva jednak szybko przejęła kontrolę , po tym jak skontrowała Figure 4 na Roll Upa, natomiast w stójce zobaczyliśmy SuperKicka. Brytyjka próbowała sparodiować Figure 4 rywalki, ale została odkopana. Charlotte pokazała, że jest w tym lepsza i to ona zapięła Figure 4. Paige walczyła z tym...w pewnym momencie Charlotte wyślizgnęła sie poza ring , ale nadal utrzymywała submission. Kolejna akcja która jest warta uwagi to Electric Chair Facebuster w krawędź ringu dla Paige. Przewaga Nature Girl trwała..w pewnym momencie Mistrzyni chciała zaatakować Spearem , ale Paige zrobiła unik i Charlotte nadziała się barkiem na narożnik. Od tego momentu Pretendentka była w ofensywie. Przewaga Anty Divy skończyła się wtedy kiedy wymierzała ona ataki z kolana w szczękę. Wtedy Charlotte skontrowała i rzuciła Paige na górną linę. Przez resztę starcia, raz jedna raz druga była na fali. W pewnym momencie Paige weszła na barykadę i zaczęła tauntować. Charlotte wykorzystała rozluźnienie rywalki i również weszła na barykadę , po czym wykonała Speara! W pierścieniu zobaczyliśmy Figure Eight i Charlotte tym sposobem zachowała złoto.Tyler Breeze (with Summer Rae) def.Dolph Ziggler
W pewnym momencie pojedynku Tyler wykorzystał Summer jako tarczę, aby mógł uciec do ringu przed napastnikiem.


Po gali panująca dalej mistrzyni Div udzieliła wywiadu i mówiła, że fajnie było zobaczyć jaką drogę pokonała ponieważ zadebiutowała w tym samym mieście co teraz są. Zadebiutowała po stronie Paige, a teraz wiele się zmieniło przez krótki okres czasu. Na koniec powiedziała, że ktoś na nią spogląda z góry i cieszy się, że wygrała.


Summer Rae również wzięła udział w wywiadzie Tylera, który mówił o swoim zwycięstwie oraz o tym jak Tom nie miał do niego żadnych pytań. 

0 komentarzy | Napisz: