Powrót do przeszlosci: Survivor Series 2014: Divas Traditional Survivor Series Tag Team Elimination Match

Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Jako pierwsza na arenie pojawia się dwukrotna mistrzyni Div i pierwsza w historii NXT Women’s Champion - Paige. Zaraz po niej przychodzi Cameron wpatrując się w lusterko podziwiając oczywiście swoje odbicie. 
Następna przybiega była partnerka Fandango - Summer Rae. Jako ostatnia ze swojej drużyny pojawia się pierwsza w historii mistrzyni Div i kobiet z Wielkiej Brytanii  - Layla. Czas na przeciwną drużynę. Najpierw pojawia się wraz ze swoim mężem Tysonem Kiddem była mistrzyni Div - Natalya. 
Następnie przychodzi była koleżanka Cameron - Naomi. Jako trzecia przychodzi pierwsza w historii Diva z Australii - Emma wykonując swój typowy taniec. Jako ostatnia przychodzi pierwsza w historii czarnoskóra Divas Champion i była koleżanka Paige - Alicia Fox.
Druga drużyna wchodzi do kwadratowego pierścienia, gdzie dochodzi do sprzeczki pomiędzy byłymi przyjaciółkami Paige i Alicią, która rzuca w Brytyjkę swoim nakryciem.
Paige bierze to coś i rzuca tym w nią po czym nazywa ją głupią krową i karze swoim partnerkom wychodzić z ringu. Mamy gong.

Alicia Fox, Emma, Naomi & Natalya (with Tyson Kidd) vs.Summer Rae, Paige, Layla & Cameron - Eight Divas Traditional Survivor Series Tag Team Elimination Match
Rozpoczynają Natalya i Anty Diva. Na początku walka na uzyskanie przewagi, panie wykonywały Headlocki.

W stójce Nattie przejęła kontrolę wymierzając atak z kolana w brzuch i  Double Underhook Suplex. Paige wypadała z pierścienia a Nattie dorzuciła Baseball Slidea. Akcja przy linach więc sędzia przerywa. W stójce Clothesline od Paige. Zmiana z Laylą. Próbuje ona Leg Dropa, ale nie trafia. Zmiana z Emmą, wykonuje one Rolling Cuttera. 
Pin  2 county. Panie wymieniły się przekombinowanymi przypięciami ale 2 county. W stójce Back Kick od Layli i Super Kick. Pin 1...Kick out. Zmiana z Brytyjką. Anty Diva wymierza Headbutta i krzyczy , że to jej dom! Paige wymierza atak w plecy, po czym poddusza na linach. Brytyjka wychodzi na krawędź ringu i wymierza ataki z kolana w klatkę. Paige nakręca się a Emma wymierza jej cios w głowę! Próba wbicie w stalowy narożnik nieudana. Panie znajdują się teraz na narożniku i mamy SuperPlexa od Emmy!
 Zmiana z Cameron. Wymierza ona Bog Boota oraz serię punshów. Następnie Slap! Cmaeron wykonuje Snap Suplexa , oraz Leg Dropa! Pin 1..2..Kick out. Cameron zapina submissiona na ręce..wstają, Emma wydostaje się i wymierza Back Slide 2 county. Cameron próbowałą Clothesline'a , ale nie trafiła. Zmiana z Naomi. Cameron chce zaatakować byłą przyjaciółkę , ale otrzymuje Roundhouse Kicka. Następnie Diving CrossBody! Naomi powala heelowe Divy z krawędzi ringu, po czym atakuje Cameron punchami. Następnie Irish Whip, ale odwrócony i kick od Cameron. Próba Irish Whipa, ale kontra naomi i Sit Down Jawbreaker. Pin 1..2..Przerywa Lazla. Do ringu wchodzi Alicia i mamy Drop Kick. Pora na Summer i Spin Kick! Teraz Emma , która wyrzuca Summer z ringu. Paige zza pleców atakuje Emma. Brytyjka inkasuje Nattie-By-Nature! Natalya atakowała Cameron, ale ta skontrowała i wykonała Running Bulldoga! Znikąd Roll Up od Naomi 1..2..3!
Cameron zostaje wyeliminowana
Do ringu wchodzi Summer. Rae rusza , ale zostaje zablowowana. Naomi wykonuje Snapmaere i szykuje się do niskiego Front Drop Kicka , ale Summer krzyczy , żeby nie atakowała. Naomi zatrzymała sie , ale i tak wymierzyła kopniaka w twarz. Pin 1..2..Kick Out. W stójce próba Scoop Slama, ale wydostanie i sprowadzenie do parteru za włosy. Rae wymierza kilka kopniaków, po czym osłabia rękę, nagle kontra i zmiana z Nattie. Summer momentalnie ruszyła i powaliła kanadyjkę, tak samo postąpiła z pozostałymi Divami tego teamu. W pierścieniu niespodziewana zmiana z Fox. Wykonuje ona dwa Drop Kicki. Następnie pchnięcie w Layle! Fox wrzuca do pierścienia partnerkę Summer oraz Paige! Tzy panie stały koło siebie a Alicia wymierzyła w nie Crossbody!

Heelowe Divy wyszły poza ring..Alicia wchodzi na narożnik i szykowała się do skoku , ale panie odeszły.Summer dokonuje zmiany z Laylą. Panie wchodzą w zwarcie, ale szybko z niego rezygnują. Nagle Alicia rusza i mamy Lou Thesz Press oraz Norther Lights Suplex -2 county. W stójce Layla przejmuje kontrolę i wymierza Irish Whip, ale zostaje on odwrócony. Alicia próbuje ataku, ale nadziewa się na Back kicka, po czym Lots of Layla! Alicia jednak momentalnie wstała po czym wykonała Tilt a Whirl Backbreakera 
1..2..3!
Layla zostaje wyeliminowana
Do ringu wchodzi Paige i wymierza kopnięcie w głowę.Paige dorzuca Headbutta i dokonuje zmiany z Summer. Rea próbuje ataku, ale zostaje złapana i przepięta do 'face'owego cornera" Zmiana. Nattie wraz z Alicią wykonuje Side Russian Legsweep! Nastpnie Clothesline! Rae desperacko próbuje atakować , ale nie trafia. Kanadyjka wykonuje Snapmare, po czym odbija się od lin naskakuje n aplecy rywalki , po czym niski Front Drop Kick w twarz! W stójce Nattie-By Nature.

Natalya wykonuje teraz Irish Whip, ale Summer odwraca. Paige wymierza kopniaka Nattie i Summer dokonuje z miną zmiany. Anty Diva zostaje podcięta i szykuje się Sharpshooter! Jednak do ringu wchodzi Summer i powstrzymuje Nattie. Paige wściekle wymierza ciosy. Anty Diva blokuje Kanadyjkę na drugiej linie i dokonuje zmiany z Summer. Rea w stylu Paige wymierza ataki z kolana. Po czym krzyczy jak Paige przy wejściu na ring. Nattie wykorzystuje to i powala Summer z krawędzi ringu. Paige wrzuca partnerkę z powrotem. Z drugim teamie wchodzi Emma. wymierza ona trzy Clothesliney. Następnie Die Emma na linach! Emma powala Paige z krawędzi ringu, po czym wymierza niskie Crossbody w narożniku! Następnie Emma Lock! Summer poddaje się!


Summer Rae zostaje wyeliminowana
Paige pozostaje sama! Na arenie chanty Let's go Paige! Brytyjka chciała uciec z areny , ale Emma dorwała ją i wrzuciła z powrotem. W pierścieniu znikąd SuperKick od dwukrotnej mistrzyni divas! Następnie cała seria Headbuttów w podłożu. Paige ciska rywalką w narożnik po czym seria kopniaków. Brytyjka podduszała rywalkę nogą.
 Ta ją w pewnym moemncie złapała i wróciła na nogi! Emma sprowadza przeciwniczkę do parteru i dokonuje zmiany z Nattie. Kanadyjka próbuje Scoop Slama, ale wydostanie i nokautujący Roundhouse Kick!
Próba Short-Arm Clothesline'a ale kontra i German Suplex od Nattie! Zmiana z Naomi. Wykonuje ona Split Legged Moonsaulta..ale trafia na kolana Brytyjki! Paige podeszła do Alici a ta wymierzyła jej cios! Naomi wraca na nogi i mamy Rear View!
Następnie Headscissor Facebuster! Pin 1..2..3!
Paige zostaje wyeliminowana
Zwyciężczynie: Alicia Fox, Naomi, Emma & Natalya (with Tyson Kidd)


Cała drużyna świętuje czyste zwycięstwo w tym pojedynku. Później wszystkie Divy świętowały i Tyson zasłonił swoją żonę, gdy stała na narożniku. Na koniec tańczyły w ringu przy muzyce Naomi.
Co sądzicie o tej walce?

0 komentarzy | Napisz: