Raport SmackDown 04.02.2016

Alicia próbuje podążyć śladami Brie. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Kiedy Becky Lynch była przy Renee Young puszczono powtórkę z ostatniego Raw jak Naomi i Tamina zaatakowały Sashę, a na pomoc przybiegła jej Becky. Po powrocie za kulisy Renee spytała się Becky czemu pomaga tej samej kobiecie, która chcę tego samego co ona - tytułu Div. Becky tłumaczy, że Sasha i ona nie są przyjaciółkami, ale...wypowiedź przerwała jej Sasha, która wytłumaczyła, że The Boss nie bawi się w przyjaźnie. Sasha wie, że Renee ma jej własne show na WWE Network więc czemu by nie zmienić ten wywiad w odcinek Table for 3? Banks mówi, że gdyby Becky płonęła by na środku ulicy, a ona miała by butelkę wody to wypiła by każdą kroplę zanim by jej kiedykolwiek miała pomóc. Becky mówi, że w odróżnieniu od niej, która uznała, że atakowanie kogoś bezbronnego tak jak ona ją na Royal Rumble, kiedy ona widzi, że trzeba komuś pomóc to to robi. Banks pyta się jej czy prosiła się o jakąkolwiek pomoc. Becky mówi, że to wyglądało tak jakby wcale nie potrzebowała jej pomocy. Poradziłaby sobie sama z Taminą i Naomi. Panie kłócą się przez chwilę kto wytrzymałby dłużej po czym Lynch dodaje, że ostatki Teamu B.A.D zmierzają prosto w stronę Sashy. Ta jej przypomina, że po ostatnim tygodniu zmierzają też na nią. Panie uznały, że na ten moment będą musiały sobie pomagać, a potem Becky zamierza zyskać swój rewanż z Charlotte, ale nie jeśli Sasha dostanie się do niej pierwsza. Sasha po zgodzeniu się odeszła, a Renee spytała się Becky czy one właśnie zawiązały współpracę. Zmieszana Becky powiedziała, że nie wie i odeszła.  Pokazano powtórkę z Raw jak Brie pokonała mistrzynię Div Charlotte w walce jeden na jednego. 

Divas Champion Charlotte (with Ric Flair) def.Alicia Fox (with Brie Bella)
Mistrzyni zyskała przewagę w starciu po tym jak wykonała Neckbreakera na linach na Fox po czym pozbyła się jej z ringu Baseball Slidem. Kiedy Charlotte wrzucała rywalkę z powrotem do kwadratowego pierścienia doszło do drobnej konfrontacji z Brie, której Charlotte przypomniała, że pokonała ją tylko raz. Po tym jak Alicia skontrowała Spinning Neckbreaker na Northern Lights Suplex i nie zyskała wygranej, została wepchnięta na liny po czym przyjęła cios w tył uda. Mistrzyni szybko zapięła Figure Eight, a Alicia odklepała. Po walce Charlotte ponownie przypomniała Brie, że pokonała ja tylko raz, a Alicia dostała małego ataku szału w ringu. Brie próbowała ją uspokoić, ale jej nie wychodziło.


3 komentarze:

  1. Widzę że powoli wraca stara Foxy :) Dobrze że będzie ona w wwe przynajmniej do 2018, to będzie chyba pierwsza diva któr będzie walczyła 10 lat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Foxy to wielki talent, szkoda że nie wykorzystany w 100 procentach.

    OdpowiedzUsuń