Total Divas - Sezon 4 - Odcinek 8

Po bardzo, ale to bardzo długiej przerwie powracamy ze streszczeniami z Total Divas! Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Ósmy odcinek czwartego sezonu Total Divas zaczyna się od wizyty Nattie (której towarzyszy Alicia) w jakimś gabinecie odnowy, który za bardzo nie wiem na czym polegał. Polegał na odnowieniu jej skóry czy na czymś takim.


Następnie widzimy jak na arenie Naomi spotyka się z Nikki. Ta scena szybko się kończy i widzimy Natalyę, która zrobiła sobie selfie z Markiem i uznała, że wyglądają bardzo przystojnie. Ten chciał z nią poważnie porozmawiać z nią o jej kontraktu i kazał jej zapomnieć o zdjęciach kotów, które ogląda. Powiedział, że muszą obgadać jej kontrakt.

Widzimy jak Nikki rozmawia z Dolphem Zigglerem podczas pobytu u makijażystki o wylocie do Singapuru.

Natalya później poszła porozmawiać z Nikki o jej kontrakcie. Dowiedziała się, że WWE wolałby jakby była bardziej zainwestowana w NXT, być jakąś ambasadorką zamiast po prostu jej powiedzieć, że mają jej dość i nie chcą jej już w dywizji. Nattie po prostu czuje, że WWE ona jest już zbyt stara, nie jest już wartościowa bo nie ma 22 lat, skończyły się już jej najlepsze lata. Mark podszedł do nich i Nikki mu oświadczyła, że obraził Natalye dodając, że dalej jej potrzebują w naszej dywizji. Mark wyjaśnia, że właśnie dlatego kocha Natalye i kazał jej przestać mówić ludziom o ich konwersacji. Dodał, że nie karze się jej wynosić już jutro. Nattie się wytłumaczyła, że mówi siostrom wszystko. Potem gdy Mark poszedł mówiły o swoim wieku, o tym która jest starsza. Nattie powiedziała, że Nikki wygląda jak dwudziestolatka po czym uznała, że pójdzie do ringu i weźmie pistolet.


The Bella Twins mówiły z Cameron. Brie mówiła, że jeszcze nie zabookowała hotelu i mówi, że musi wstać wcześniej, pójść do studia i nagrać piosenkę ponieważ jej theme song bardzo dobrze się sprzedaje i postanowiono, że zrobią remiks, gdzie coś zaśpiewa co ją przeraża bo ona nie umie śpiewać. Nicole uznała, że chciałaby zaśpiewać swój theme song. Cameron widziałaby ją w rapie. Brie spytała się jej co by zaśpiewała, a Nicole oznajmiła, że piosence o wkurzającej siostrze, o zdradzeniu jej ponieważ traktuje ją jak śmiecia. Brie uznała to za przepis na wielki hit co potwierdziła Nicole.
Na Raw podczas przygotowania się do występu Nattie pytała wszystkich przechodniów na jaki wiek wygląda. Nigdy nie czuła się lepiej, ale nie chcę być tą dziewczyną na imprezie, o której się wszyscy zastanawiają kiedy w końcu wyjdzie. Jeden facet jej odpowiedział, że to nie jest dobry pomysł na taką zabawę. Drugi, że na ponad trzydziestkę po czym szybko uciekł. Erick Rowan odpowiedział, że wygląda na 31. Nattie odeszła dziękując i poszła do stołówki gdzie są inne dziewczyny. Pochwaliła się im tym co powiedział jej Erick. Emma się jej spytała czy się go spytała o to na ile wygląda bo nie wyobraża sobie, że Erick tak po prostu podszedł do Nattie i powiedział „Wyglądasz na 31 lat“ Natalya myslała, że wygląda bardziej na 26,27. Emma spytała się jej ile ma lat, zgadując, że 37. Natalya zostawiła to bez milczenia. Następnie Brie zmierzyła się z Taminą na Raw. Tę walkę oglądały Rosa, Alicia i Natalya, która mówiła o tym, że czuje, że musi wyglądać dobrze przez cały czas.

Na planie filmu Santa’s Little Helper Paige przygotowywała się do kręcenia roli oraz mówiła o tym jak kocha odgrywać czarny charakter. Spotkała się z Kevinem (jej chłopakiem), który przyjechał do niej. Kevin miał do niej kwiaty. Pierwsze udawała, że się jej nie podobają dla żartu. Potem spytała się go czy podoba się jej jej strój elfa i czy ma go zabrać do domu. Paige mówiła jak trudno być daleko od Kevina bo cały czas chcę być obok niego. Musiała wrócić do nagrywania sceny i powiedziała Kevinowi, aby dał kwiaty do auta bo nie chce ich tu nosić. Kevin potem oglądał kręcenie scen przez jego dziewczynę.Brianna szła na nagranie swoich piosenek cała poddenerwowana zastanawiając się jak źle jej pójdzie. Nigdy nie miała lekcji śpiewu, a jej śpiew pod prysznicem jest do bani. Modli się, aby siebie nie upokorzyć. Oznajmiła, że nie ma w niej żadnej Beyonce i jest bardzo zła. Przedstawiono jej tekst i zaczęto nagrywać. Poprosiła, aby byli z nią szczerzy. Zaczęła śpiewać i pierwsze nie weszła w odpowiedni moment. Potem w końcu dobrze zaśpiewała i nie byli tam zachwyceni. Nawet po kilku innych próbach jej nie szło. Brie czuje, że leci na samo dno bo nie wie co robić. Część jej chcę zniszczyć wszystko co nagrała w tym studiu, a jeśli jej siostra usłyszy cokolwiek co dzisiaj zrobił to ma przesrane.


Na gali Payback Brie i Nikki spotkały się z R-Truthem i Nicole zeszła na temat śpiewania Brie i jak jej okropnie poszło na nagraniu. Mówi, że słyszała ją pod prysznicem i w samochodzie, ale to nagranie jest koszmarne. Puszczono filmik kiedy Brie puściła jej nagranie na kolacji z Nikki i jakimiś koleżankami i wszystkie się śmiały. Nicole jest rozczarowana bo myślała, że lepiej sobie poradzi. Brie pytała się R-Trutha czy to możliwe, że auuto-tune może sprawić, że głos będzie brzmiał gorzej bo ona brzmiała jak zła wersja Keshy. Truth uznał, że to nie jest tak źle. Brie zaczęła śpiewać i Truth był zdziwiony, że Nikki się to nie podobało. Brie powiedziała do siostry, że uważa się za dobrą chociaż nie próbowała. Nikki uznała, że czemu by ona nie zaśpiewała swojej piosenki. Przyszedł John. Nikki czuje, że w głębi niej jest Marilyn Monroe i wie, że pewnego dnia trafi na bilbordy. Później The Bella Twins zmierzyły się z Naomi i Taminą. Nikki dalej mówiła, że Brie nie ma tego głosu co ona bo w niej jest anioł. Spyta się WWE czy może śpiewać swoją piosenkę. Pomimo faktu, że może to i jest trudna piosenka to pokaże Brie, że jest lepsza od niej.

Natalya, Emma i Foxy siedziały przy stole. Nattie mówiła o swoim stroju, który był bardzo podobny do Britney Spears. Fox zaczyna mówić, że jej telefon jest strasznie popsuty. Używa stwierdzenia, że jej telefon nie jest „fleak“ co oznacza po prostu „fajny“ Natalya się chciała dowiedzieć co to znaczy. Fox nie była pewna swojej odpowiedzi chociaż miała rację. Nattie zaprzeczyła i spytała się Emmy. Potem Fox spytała się przechodzącego Trutha, który nie wiedział co do niego mówią. Fox wie tylko, że same fajne dzieciaki tego używają. Mówi, że Natalya emanuje klasą i w niej chodzi o jej dojrzałość i chociaż chodzi Nattie o to, że jej wiek może być problemem, ale dla Fox to tylko niepotrzebne zamieszanie głowy. Natalya potem zaczęła mówić, że Truth to jej „Boo“ i „Bae“ i zaczęła z nim robić inne dziwne, różne rzeczy przed TJ’em, który tak jak my wszyscy nie wiedział o co chodzi. Fox powiedziała, ze TJ jest „Cray“

W Kanadzie Paige i Kevin poszli na drinka do baru i podeszła do nich fanka Kevina, która zdaniem Paige bardzo się narzucała bo Paige chciałaby w spokoju wypić drinka ze swoim chłopakiem. Kiedy fanka spytała się Kevina czy chcę się napić to Paige uznała, że przekroczyła trochę granicę jak na fana. Nie jest przeważnie zazdrosna, ale gdy ktoś jest wredny to ona się zmienia w złą dziewczynę. Pyta się Kevina czy to się dzieje gdy jej nie ma w pobliżu. Ten zaprzeczył. Zaczęła się zastanawiać co się dzieje za kulisami gdy jej nie ma skoro takie rzeczy mają miejsce gdy ona tam jest. Kevin tłumaczył się, że chciał być po prostu miły.

Brie i Nikki wybrały się na miasto na kawę i mówiły o tym jak Brie ciągle coś dodaje na Instagrama. Brie zaczęła mówić o swoim nagraniu i w ogóle nie podoba się jej jej nagranie bo jej głos jest strasznie zły, że psuje piosenkę. Nicole mówi, że ona spróbuje, a Brianna nie może się doczekać aż pójdzie jej kiepsko. Nikki mówi, że zawsze była lepsza od Brie. Była lepsza w piłce nożnej, w wrestlingu, lubi rywalizację i nie może się doczekać aż znowu udowodni, że jest lepsza. Nikki zaczęła mówić, że Emmy, a Brie ją poprawiła, że Emmy są dla gwiazd telewizji, a Grammy są dla piosenkarzy. Nicole spytała się czy idą po tampony, a Brie się jej spytała czy idą douczyć Nikki. Potem mówiły o tym jak Brie nie umie literować.

Paige poszła na spotkanie z Rosą, którą wystraszyła. Paige była zmęczona, a Rosa zaproponowała, aby kazała Kevinowi ją wymasować. Paige uznała, że jest dobry z palcami, a potem zaczęli gadać o związku Rosy z Bobby’m i nie chcę, aby ją zranił bo mają dobrą chemię. Paige również nie chcę, aby ją Kevin zranił i boi mu się w pełni zaufać. Rosa mówi, że kiedyś włożyła magnetofon do auta swojego byłego w co pierwsze Paige nie uwierzyła. Rosa kontynuuje mówiąc, że przyłapała go na tym jak zrywał z jedną dziewczyną mówiąc, że oświadczył się Rosie i kazał tej drugiej już nie dzwonić. Rosa uważa, że testowanie facetów nie jest złe i może włożycie magnetofonu było przesadą z jej młodzieńczych lat, ale biorąc pod uwagę fakt, że Paige jest dalej zraniona przez wiadomo kogo to powinna przetestować Kevina. Jej zdaniem Kevin to przeboleje bo ją bardzo kocha. Paige zaczęła się poważnie nad tym zastanawiać.

Renee Young i Nikki Bella poszły na nagranie Nikki, gdzie ta planuje być lepsza niż Brie. Jim Johnston, który zajmuje się głównie muzyką w WWE mówił, że miał wielu nie zbyt utalentowanych piosenkarzy u siebie. Nicole jest zdenerwowana i przydałby się jej szampan. Renee przyznała jej rację mówiąc, że karaoke jest udane tylko wtedy kiedy jest się nawalonym. Po chwili Nicole zaczęła śpiewać, Renee to kręciła, a Jim nagle przerwał i kazał jej w to włożyć więcej seksu. Renee się śmieje, a Jim uważa, że to jest okropne i co raz bardziej się przekonuje do szampana. Powiedział Nikki, że rusza się seksowniej, ale musi to przełożyć na głos. Spróbowali innej techniki, że Jim śpiewa, a Nikki po nim powtarza. Nicole nigdy nie rozumiała dlaczego ludzie przez tygodnie nagrywają nowe piosenki, ale teraz to rozumie. Jim był przerażony. Nikki i tak myślała, że wyszło jej lepiej niż Brie.


Paige kręciła dalej film, a przyglądali się jej Rosa i Kevin. Był tam oczywiście też The Miz. Paige uznała, że skoro jest taka zajęta kręceniem to ustaliła z Rosą, aby przetestowała jej chłopaka ponieważ spędzi z nim dużo czasu dzisiaj. Kiedy się z nimi żegnała to gdyby umarła to pozwoliła Kevinowi zatrzymać jej koty.

W Arizonie Brie i Renee wybrały się na lampkę wina do jakiegoś ogrodu. Renee zaczęła mówić, że była z Nicole na jej nagraniu, o którym Brianna nie wiedziała. Renee nie była pewna czy ma filmik z nagrania, ale miała i pokazała go Brie. Panie zaczęły się śmiać, ale w jej obronie Renee powiedziała, że Nikki wyglądała jak profesjonalistka. Brianna za to nie mogła uwierzyć, że Nikki uważała się za lepszą.


Udająca nastolatkę Natalya poszła na spotkanie z Tamina, Foxy i Naomi. Dalej mówiła jak nastolatka przez co Naomi i Tamina nie wiedziały o co chodzi. Nattie wzniosła toast za cztery słowa, których się nauczyła w tym tygodniu - Bae, Boo, Dope i Booboo Kitty (nawet nie wiem czy to dobrze piszę) Alicia była wszystkim rozbawiona, ale Naomi i Tamina były zaskoczone. Natalya nagle oznajmiła wszystkim, że wszystkie umrą. Kontynuowała, że według Marka zegar tyka. Wkrótce Natalya dołączyła do jakiegoś rozbawionego towarzystwa, stanęła przy nich na ławę i krzyczała głośno z nimi. Tamina ją ściągnęła po czym musiała patrzeć jak Nattie robi sobie żenujące selfie na stole. Naomi wyciągnęła ją na świeże powietrze i mówi jej, że to nie jest ona, to jest dziwne i ją to przeraża. Nattie spytała się jak ona się ma czuć skoro czuje, że nigdy nie jest wystarczająco dobra w tej pracy i czuje się jak brzydkie kaczątko. Dołączyła do nich Tamina i Nattie zaczęła płakać. Dziewczyny zaczęły pocieszać koleżankę mówiąc, że ona nie zostanie zwolniona. Naomi nie podobało się zachowanie Nattie ponieważ jej zdaniem ona wygląda lepiej niż kiedykolwiek i wcale nie wygląda staro. To, że pozwala, że słowa ludzi wpływają na nią nie jest dobre. Kiedy panie dalej pocieszały koleżankę to przyszedł jakiś łysy facet i powiedział, że one wszystkie są do bani. Nie trzeba było długo czekać aż wda się w kłótnie z Taminą. Ten facet nawet próbował jej zasadzić Spinning Back Kicka, ale mu nie wyszło i został popchnięty przez wkurzoną Taminę, którą musiały odciągać inne Divy. Facet odszedł, a wkurzona Tamina dodała jeszcze kilka słów otuchy Nattie mówiąc, aby nie pozwoliła żeby jej wiek był problemem. Panie się przytuliły na koniec.


The Bella Twins brały udział w reklamie czegoś związanego z hokejem. Miały okazję pojeździć na łyżwach w profesjonalnych strojach hokejowych. Niestety strzelanie goli im za bardzo nie szło. Podczas całej zabawy Nikki ciągle robiła z tego rywalizację podczas gdy Brianna uważała, że ostatniej rzeczy, której teraz potrzebuje jest złamany nos. Nikki była zadowolona, że tam dobrze jak szło oraz z tego, że jest lepsza niż jej siostra. Brianna powiedziała, że ma dla niej niespodziankę mówiąc, że będzie dzisiaj śpiewała na tej gali hymn narodowy USA. Skoro uważa się za taką dobrą to niech próbuje. Nikki tłumaczy się, że hymn to zupełnie coś innego poza tym myśli, że żartuje. Przekonuje się dopiero wtedy kiedy Brie zaczyna gadać do jakiegoś pracownika, który to potwierdza. Ta pani wydawała się jej poważna i Nicole to kupiła. Teraz musi znaleźć sposób, aby to dobrze wyszło. Nikki zaczęła się przygotowywać w szatni podczas gdy Brie ją stresuje gdyby tego było mało. Próbowała śpiewać, a Brie uznała swoją siostrę za głupią skoro naprawdę uwierzyła, że pozwolą JEJ śpiewać hymn narodowy. Pokazano scenę kiedy Brie wcześniej mówi do tej samej kobiety, która zapewniła Nikki, że to prawda i mówi jej o całym tym kawale. Nikki czuła, że mogłaby mieć zawał serca, a to był kawał. Podczas kłótni Brianna wyłapała moment kiedy Nikki przyznała, że jej śpiew to jeden wielki kawał. Nicole po prostu fajnie się oglądało jak Brie naprawdę myślała, że będzie miała hit w radiu. Nikki dalej nie wierzyła, że ćwiczyła ten hymn chociaż i tak jest dumna z tego faktu, że śpiewała w kościele, a Brie nie.
Paige poszła do restauracji gdzie siedziała Rosa i Kevin. Paige się chowała i podeszła do jednej dziewczyny obcej i poprosiła ją o prośbę, aby poflirtowała z Kevinem za drinka i 50 dolarów. Chciała po prostu zobaczyć jego reakcję. Paige napisała wiadomość do Rosy, aby stamtąd odeszła, aby ta laska mogła działać. Rosa poszła do toalety, Paige wszystko obserwowała, a laska weszła do akcji i nie wyszło jej. Paige była zadowolona bo jej chłopak jest wierny. Podeszła do stolika Rosy i Kevina i wyjawiła, że jej chłopak zdał test. Kevinowi nie za bardzo się spodobał ten cały test i uznał, że pójdzie do hotelu. Paige go dogoniła z Rosą. Kevin nie sądził, że przesadza. Paige zaczęła tłumaczyć, że teraz mu ufa i tak go lubiła i chciała go sprawdzić. Rosa również go przeprosiła ponieważ czuła, że to też była jej wina. Kevin poszedł do hotelu, gdzie wkrótce dołączyła do niego Paige. Zobaczyła jak Kevin topi swój ból w alkoholu i zaczęła mu tłumaczyć, że to był pomysł Rosy (chociaż mówiła, że się przeciwko niej nie zwraca) Kevina denerwowało to, że Paige i tak to zrobiła. Przyjechał tutaj, aby zobaczyć się z nią, a nie aby bawić się w gierki. Paige mówiła, że z ostatnią osobą, która myślała, że go kocha to okazało się inaczej i od tamtej pory nie ufa za bardzo chłopakom. Kevin mówi, że nigdy by nie zrobił czegoś co by popsuło ich związek i chcę tylko, aby Paige mu zaufała. Paige mówi, że potrzebowała tego oraz, że zapewne już nigdy nie przyjmie rady od Rosy. Teraz jest z nim szczęśliwa i była jeszcze szczęśliwsza kiedy jej wybaczył. Ten nagle zaczął mierzyć jej palec chyba dla żartu.


Na SmackDown Nicole mówiła z Natalyą o kontrakcie Nattie, którą Nicole uznawała za weterankę i czuje, że w dzisiejszych czasach kobiety po 30stce są właśnie bardzo sukcesywne. Natalya mówi, że gdy teraz się patrzy na Brie i Nikki to są bardziej piękniejsze i pewniejsze niż 10 lat temu. Nikki mówi, że na początku starała się być tak chuda jak Brie, ale teraz może być w końcu sobą czyli nie szkieletem. Jest dumna z bycia sobą. Nikki uważa, że Nattie wygląda lepiej niż kiedykolwiek i czuje się dobrze w swojej skórze. Natalya mówi, że w świecie rozrywki często jest takie uczucie, że nie jest się wystarczająco dobrym, chudym, grubym, ładnym itp., ale ona tak jak wszyscy jest człowiekiem i nigdy nie czuła się piękniej więc dlaczego by pozwoliła, aby wiek miał na nią taki wpływ. Nikki spytała się Nattie czy to prawdę, że ubrała się jak Miley Cyrus w barze, ale ta zaprzeczyła. Natalya potem wystąpiła na SmackDown. 

 Cały odcinek możecie obejrzeć pod tym linkiem

0 komentarzy | Napisz: