Raport SmackDown 10.12.2015

The Lass Kicker rządzi w domu Paige. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Dolph Ziggler def.Tyler Breeze (with Summer Rae)
Summer dopingowała swojego faceta siedząc w swoim miejscu dla VIPa. Tyler ostatecznie przegrał po tym jak otrzymał Super Kicka prosto w głowę. W obawie o swojego rannego partnera Summer szybko wbiegła do ringu, aby sprawdzić co z nim. 

Pokazano filmik, w którym została przedstawiona historia miłosna Lany i Ruseva oraz między zdarzeniami pomiędzy nimi, a Rybackiem. Ryback def.The Ascension (Konnor & Viktor) - Lana & Rusev On Commentary
Podczas pojedynku ogłoszono, że Rusev w towarzystwie Lany zmierzy się z Rybackiem na gali TLC. Podczas walki Lana mówiła o tym co stało się na ostatnim Raw kiedy udawała kontuzję nogi. Tłumaczyła się, że w Rosji robi się wszystko co się da by być na samym szczycie, a ona zrobi wszystko, aby jej narzeczony był najlepszy. Rusev również powiedział, że nie martwi się swoim rywalem z TLC. Po tym jak Ryback wygrał to spojrzał na Ruseva z bliższej odległości. W jego objęciach rzecz jasna była Lana, którą użył trochę jako tarczy i tak z nią odszedł obserwując czy Ryback nie chcę go zaatakować. 

Becky Lynch def.Paige
Mistrzyni Div Charlotte oglądała walkę zza kulis. Na początku walki kiedy Anty Diva otrzymała dwa Arm Dragi to postanowiła uciec z ringu przed byłą koleżanką. Weszła powoli na schodki krzycząc „Przerwa!“ Po chwili weszła do ringu i powaliła Becky Super Kickiem prosto w twarz. Pretendentka do tytułu Div dominowała przez chwilę i udało jej się umieścić oponentkę w Straight Jacket Choke’u. Po jakimś czasie Becky się z niego uwolniła i dominowała w starciu. Po tym jak wykonała Exploder Suplex Anty Diva przeszła do narożnika, gdzie ominęła ciosu przez co Becky wleciała na narożnik. Panie w tym samym momencie poczęstowały się Clotheslinem i nagle usłyszeliśmy muzykę Divas Champion, która powoli kroczy w stronę ringu. Becky i Paige patrzały się na nią. Lync otrzymała kopniaka prosto w twarz od pretendentki, która powiedziała coś do mistrzyni po czym spróbowała wykonać RamPaige. Lass Kicker jednak skontrował i zapiął Dis-Arm-Her. Brytyjka wkrótce odklepała. Mistrzyni świętowała z Becky jej zwycięstwo. 
Refleksje:
Wolałbym jakby Paige nie przegrywała kilka dni przed kolejną walką na PPV. Zwłaszcza, że Charlotte tak jakby nic nie zrobiła tylko przyszła. Niby to w jakiś sposób podbudowało Becky, ale jeśli nie mają dla nich jakiś konkretnych planów to to było niepotrzebne. Skoro o niej mowa to gdzie ona była na Raw? Ostatni tydzień opierał się na tym, że jej przyjaźń z Charlotte stała pod znakiem zapytania, a na Raw jej nawet nie było. Ja ogólnie jestem podekscytowany na walkę o pas Div ponieważ nie jest jasne co się wydarzy i to mi się podoba.

Co do Summer, która jak zwykle świetnie odgrywa swoją rolę menadżerki i Lany to nie wiele idzie powiedzieć. Szkoda, że Lana nie pojawia się z League Of Nations. Coś mi się zdaje, że już nie usłyszymy od niej jakiegoś fajnego proma na temat tego jak głupie są Stany Zjednoczone. Szkoda. Przynajmniej jest Heelką i jest z Rusevem po tym storyline z Dolphie, który nigdy nie powinien się wydarzyć.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Jak tak lubisz Sashe to idź na bloga o Sashy a nie ciągle tu komentujesz o Sashy :)

      Usuń