Diva Miesiaca - Listopad 2015

Aby zagłosować kliknij "przejdź dalej"

W tym poście będziecie mogli zagłosować na Divę Miesiąca. W piątek po prawej strony bloga pojawi się zdjęcie zwyciężczyni i wtedy głosy nie będą już brane pod uwagę. O to nasze kandydatki na ten miesiąc:

Bayley
NXT Women’s Champion Bayley co tydzień udowadnia dlaczego zasługuje na ten tytuł. Miesiąc zaczęła od imponującego zwycięstwa w Mix Tag Team Matchu u boku The Hype Bros, lecz nie obyło się dla niej bez paru problemów ze strony Alexy Bliss, która porwała jej tytuł. Kiedy w końcu udało jej się uciszyć Alexe na dobre i pokonać ją w walce o pas pojawiła się kolejna rywalka łaknąca złota - Eva Marie. Tym razem przed mistrzynią stało trudniejsze zadanie. Nie tylko musiała się uporać z Evą, ale również z jej koleżanką Nią Jax oraz całym zarządem WWE, który ewidentnie kibicował Evie i nawet posłał tam sędziego, aby jej pomógł. Na szczęście dla Bayley udało się jej pokonać wszystkie przeciwności i ponownie obronić tytuł. Jednak czy takie samo zakończenie zobaczymy w bitwie z Nią Jax? 

Charlotte
Obecna mistrzyni Div ma za sobą ciężki miesiąc. Musiała się uporać z nową pretendentką do swojego pasa w postaci byłej koleżanki, którą jest The Anty Diva Paige przez, którą Charlotte na jednym z epizodów Raw nie wytrzymała i była gotowa zdemolować cały budynek tylko po to, aby zemścić się na Paige, która powiedziała kilka słów za dużo o zmarłym bracie mistrzyni. Niestety została powstrzymywana przez sporą ilość sędziów. Ku jej uciesze mogła się spokojnie rzucić na Paige na Survivor Series gdy postawiła swój tytuł na szali. Tego wieczoru udało jej się obronić złoto, które postawiła na szali następnego wieczoru na Raw po oskarżeniach Paige według, której Charlotte oszukiwała. Tym razem mistrzyni nie miała tyle szczęścia ponieważ całe starcie zakończyło się PTO na stole komentatorskim. O dziwo tydzień później Charlotte u boku swojego ojca udowodniła, że zasługuje na miano najbrudniejszego gracza w rozgrywce kiedy to udawała kontuzję w walce ze swoją koleżanką Becky, której się to nie spodobało. Czy Charlotte straciła właśnie kolejną przyjaciółkę i zyskała nowego wroga? 

Paige
Anty Diva zaczęła miesiąc z przytupem kiedy to wygrała Fatal-Way Match na Raw i tym samym stała się nową pretendentką do tytułu Charlotte. Paige należy do osób, które z łatwością mówi to co jej ślina na język przyniesie. Nie trzeba było długo czekać aż zaczęła oskarżać Charlotte o nepotyzm.  Pomimo faktu, że Paige tydzień po wielkim zwycięstwie przegrała walkę z drugą byłą przyjaciółką Becky (w dodatku w swoim rodzinnym kraju) to szybko się zemściła pokazując gdzie to da radę zapiąć swoje PTO na bezsilnych ofiarach. W drodze do Survivor Series Paige wydawała się mieć spore szansę na wygraną w Divas Title Matchu. Co raz bardziej zachodziła Charlotte za skórę oskarżając ją o nie bycie prawdziwą mistrzynię oraz o obrażaniu jej zmarłego brata. Wydawało się, że Anty Diva ma rozklejoną Charlotte w garści jednak na Survivor Series przegrała co później określiła mianem oszustwa i udała się do The Authority. To starcie również nie było dla niej w 100% udane, lecz dodała kolejną ranę do obolałego ciała Charlotte. W dodatku wygląda na to, że Paige może wkrótce ponownie zaprzyjaźnić się z Becky, której próbuje pokazać prawdziwą Charlotte. Czyżby była bliska celu?

Team B.A.D.
Pomimo faktu, że rewolucja Div to nie wypał, a inne zespoły się w jakiś sposób rozpadły to Naomi, Tamina i Sasha Banks dalej trzymają się razem podczas pokonywania innych Div. Trudno im się dziwić. Od jakiegoś czasu udaje im się dominować w dywizji. Pierwsza na ich liście była Natalya, o której słuch zaginął w Anglii, gdzie Team B.A.D. dopilnowało, aby szybko się nie pozbierała. Na ich czarnej liście znalazły się również dwie trzecie Teamu Bella czyli Alicia Fox i Brie Bella, które niezbyt sukcesywnie próbują utrzymać stan swojej  drużyny podczas gdy Nikki jest na urlopie. Nie zapominajmy również, że The Baddest Diva Sasha Banks najwyraźniej ciągle ma na oku Charlotte i jej mistrzostwo Div. 

Kto według ciebie jest Divą/Divami miesiąca? 

1 komentarz:

  1. Team B.A.D. zwycięża w głosowaniu. Kolejne głosy są już nieważne.

    OdpowiedzUsuń