Survivor Series Dream Teams z WWE.com

Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Na WWE.com pojawił się artykuł, w którym zawodnicy z WWE wybierali członków do swoich wymarzonych drużyn na Survivor Series. W artykule nie zabrakło kilku Div, które podzieliły się swoimi opiniami. 


Pierwszą z nich jest The Lass Kicker Becky Lynch, a w jej drużynie są - Jake The Snake Roberts, Dean Malenko, Mick Foley, Dynamite Kid i Tiger Mask. Becky powiedziała, że Foley znowu ją zachęcił do oglądania wrestlingu, a Tiger Mask, Dynamite Kid i Malenko po prostu muszą być. Zwłaszcza The Man of 1000 Holds Dean Malenko. Becky określiła siebie The Woman of 1000 Armbars. Wybrała Jake’a Robertsa ponieważ według niej ten facet ma wszystko i uwielbiała go jako dziecko. Dalej go uwielbia. 

The Baddest Diva Sasha Banks stworzyła swoją wymarzoną drużynę z samych pań. Pierwszą z nich jest Jazz, z którą Sasha powiedziała, że nie chciałaby nawet zadzierać. Kolejną panią jest jedna z ulubienic Sashy, wyśmienita zawodniczka - Molly Holly. Trzecią z nich jest Bayley, którą Sasha wybrała ponieważ ją pokonała w IronMan Matchu co powoduje, że Sasha wie jak bardzo Bayley jest dobra. Ostatnią zawodniczką, która wybrała Sasha jest jedna z nowych Div NXT Peyton Royce, której Sasha chcę dać szansę, aby pokazać światu jak bardzo jest niesamowita. 

Ostatnią z pań, która wybrała swój wymarzony zespół jest mistrzyni Div, która wybrała specjalistkę w dźwigniach Becky Lynch oraz panią, która doskonale rozumie mistrzynie - Natalye. Charlotte uważa, że Nattie jest jedną z najlepszych zawodniczek WWE i mają dosyć podobne przyszłość. Shawn Michaels znalazł się w zespole ponieważ zdaniem Charlotte był wystarczająco dobry, aby posłać jej ojca na emeryturę. W zespole również znalazł się Tyler Breeze, którego Charlotte określa mianem Michaelsa dzisiejszych czasów.

Cały artykuł możecie znaleźć pod tym linkiem. 

Jaki jest wasz Dream Team?

0 komentarzy | Napisz: