Raport SmackDown 05.11.2015

Zemsta pani Hart. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Raport zaczynamy od wywiadu Teamu B.A.D., w którym Sasha powiedziała, że Natalya zawsze chcę uwagi i właśnie to dały jej tydzień temu na SmackDown. Renee mówi, że Natalya była na Facebooku WWE i rzuciła wyzwanie liderce Teamu B.A.D. i Renee chcę wiedzieć kto z nią zawalczy. Sasha powiedziała, aby Nattie uważała czego chcę. Naomi przyznała Sashy rację i dodała, że wiedzą co Nattie próbuje zrobić i to mogło podziałać na PCB lub Team Bella, ale Team B.A.D. trzyma się razem i wie kto jest naszą liderką, która dzisiaj dokończy to co zaczęła tydzień temu. Sasha powiedziała, że z pewnością to zrobi i odeszła. Naomi popatrzała isę na nią zastanawiająco i to samo zrobiła Tamina. Naomi odeszła, a Tamina z pogardą popatrzała się na Renee, która się speszyła.

Na arenie pojawił się Team B.A.D., który zmierzał w stronę ringu, gdzie stała już gotowa do Natalya. 
Sasha i Naomi obie chciały zawalczyć, ale nagle zaczęły się sprzeczać i dyskutować. Obie wskoczyły na krawędź ringu i popatrzały się na siebie mówiąc kto ma zmierzyć się z Natalyą. Nagle Tamina weszła na krawędź ringu, uspokoiła koleżanki i wkroczyła do kwadratowego pierścienia oświadczając, że ona stanie do boju. Gong.

Natalya vs.Tamina (with Sasha Banks & Naomi)
Nattie rozpoczyna kopnięciem i serią ciosów w głowę. Headlock od blondynki, ale Tamina szybko ją odpycha na środek ringu. Rusza i zostaje uwięziona w Waist Locku, ale szybko zadkiem odpycha rywalkę. Kopniak w ramię i Tamina wykręca rękę przeciwniczki, która po chwili wykonuje przewroty w przód i wraca na nogi. 
Headbutt od członkini Teamu B.A.D. Natalya leży na macie i za bardzo skupiła się na tym co Sasha do niej krzyczy. Tamina uderza Natalya w plecy po czym częstuje ją Scoop Slamem. Następnie odbija się od lin i wyprowadza Knee Drop. Na arenie słychać „We want Sasha“, a Tamina do nich mówi „Nie możecie jej mieć!“ Sasha mówi im, że mają Tamine, która wykonuje Leg Dropa, ale pudłuje. Blondynka wstaje, krzyczy do widowni, odbija się od lin i wykonuje Low Dropkicka w twarz. 
1..Kick Out! Na krawędź ringu wchodzi Naomi co rozprasza Natalye. Ta podchodzi do niej, a Naomi zeskakuje na podłogę. Natalya odwraca się i inkasuje Super Kicka w twarz! Heelka powoli okrążą ofiarę po czym umieszcza ją na drugiej linie i przydusza. Sędzia odciąga ją, a ta do niego mówi „Nie mów mi co mam robić!“ Naomi wykorzystuje szansę i policzkuje Nattie! 
Tamina odciąga ofiarę od lin i przypina. 1..2..Kick Out! Nattie zostaje uwięziona w Chin Locku na środku ringu. Po chwili wstaje i wyprowadza ciosy z łokcia w brzuch. Leci na liny, ale zostaje powalona mocnym Clotheslinem. Tamina podnosi rywalkę i posyła Irish Whipem w narożnik. Nattie uderza tak mocno, że aż upadła na matę. Po chwili ponownie zostaje podniesiona i wciśnięta w narożnik. Tamina biegnie w jej stronę, ale otrzymuje Nattie By Nature! Była mistrzyni krzyczy do widowni po czym przymierza się do Sharpshootera. Jednak na ring wskakuje Sasha, która rozprasza blondynkę. Ta idzie do niej i chcę uderzyć, ale Banks zeskakuje na podłogę. Nattie odwraca się i chcę atakować Tamine, ale ta wyprowadza Samoan Drop! Samoanka wchodzi na trzecią linę i wykonuje Superfly Splash! Ale Nattie podnosi nogi, na które nadziewa się Heelka! 
Natalya szybko odwraca oponentkę i wykonuje School Boy Roll Up. 1..2..3!
Zwyciężczyni: Natalya

Naomi i Sasha szybko wbiegają do ringu, ale Natalya jeszcze szybciej z niego wybiega świętując wygraną. 

5 komentarzy:

 1. A czy według was jest szansa na powrót Aj Lee do WWE ( w przyszłości ) ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nope, ale dziwniejsze rzeczy już miały miejsce więc czemu nie

   Usuń
 2. Przydałoby się zobaczyć Aj Lee. Cieszę się że, Natalya wróciła ale wkurza mnie że, Tamina, Becky, Alicia Fox czy Brie przegrywają za każdym razem. Powinni trochę wyrównać siły a nie wygrywają Sasha, Naomi,Nikki czy Charlotte z Paige. Dobrze rozwalili team PCB a B.A.D chyba też tą drogą idzie. Zdrada Paige była dobrą decyzją. Tylko ciekawe jak ci z WWE rozbudują ten feud.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brie ostatnio zgarnęła kilka zwycięstw więc na nią nie można narzekać

   Usuń
 3. Ok, nie licząc Brie, pozostałe zawodniczki nie zgarniają zwycięstw singlowych.

  OdpowiedzUsuń