Raport NXT 25.11.2015

All Red Everything potrzebuje pomocy. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

NXT zaczynamy od wywiadu z pretendentką do NXT Women’s Championship. Tom zapytał się jej czemu są w gabinecie GM’a NXT Williama Regala. Eva tłumaczy, że potrzebowała większej przestrzeni, aby się przygotować na swoją walkę, a Regal, który rehabilituje się na pewno nie będzie miał nic przeciwko. Mówi jej, że go jej brak. Tom spytał się dlaczego Eva określiła swoją walkę z Bayley nieuniknioną kiedy tydzień temu rzucała mistrzyni wyzwanie. Eva tłumaczy, że ona jest najgorętszym towarem od długiego czasu i pokonywała Dive po Divie od swojego powrotu i Bayley jest świetną mistrzynią i uroczą dziewczyną, ale pora, aby prawdziwa kobieta była mistrzynią. Jest bardzo podekscytowana na dzisiaj, ale jej zdaniem lepsze jest to, że WWE Universe je wspiera. Później popatrzyła na półkę, gdzie było pełno prezentów od fanów. Podziękowała Total Divas i mówiła, że jeszcze lepsze od prezentów jest przyjaźń po czym przedstawiła Tomowi jej dobrą koleżankę, którą jest Nia Jax. Jax przyniosła Evie prezent, a pretendentka powiedziała, że nic nie jest lepsze od przyjaźni.

Następnie po tym pokazano powtórkę z pojedynku Dany Brooke i Asuki z TakeOver oraz powtórkę jak Dana rzuca Asuce wyzwanie na rewanż.

Dana Brooke vs.Asuka
Kiedy Asuka była już w ringu, a Dana pojawiła się z mikrofonem i powiedziała, że ma nadzieje, że za niedługo Asuka przestanie się uśmiechać ponieważ w dwie sekundy wejdzie do ringu i spoliczkuje ten uśmiech prosto z jej twarzy. Dana mówi, że odrobiła swoje zadanie. Nagle Emma w bluzie i cała ubrana na czarno atakuje Asuke od tyłu! Ta nie odczuwa większych efektów i powala ją Roundhouse Kickiem! Dana idzie w stronę ringu, ale nie wchodzi do niego. Zaczyna gadać do Dany, że ją zniszczy. Asuka karze jej wejść do ringu, ale zostaje podcięta przez Emme i upada na matę. Australijka uderza twarzą przeciwniczki o matę po czym zapina Emma Lock i nie chcę puścić przez długi czas. Emma ściąga swoją bluzę i rzuca nią w Asukę. Wraz z Daną odeszła. 

Następnie NXT Women’s Champion Bayley udzieliła wywiadu, w którym Bayley mówi, że dla niektórych ludzi Eva byłaby perfekcyjną mistrzynią. Jest ładna, występuje w reality show i szefowie ją lubią. Pyta się Toma czy wie co je różni. Mówi, że nie, a Bayley mówi, że ona jest zawodniczką, a Eva jej nie bierze na poważnie. Dzisiaj udowodni tak jak już to robiła dlaczego jest mistrzynią. Na koniec przybiła Tomowi piątkę i odeszła. 

NXT Women’s Champion Bayley def.Eva Marie (with Nia Jax) - NXT Women’s Championship Match
Przed pojedynkiem ogłoszono, że WWE specjalnie przypisało głównego sędziego WWE, którym jest Charls Robinson, aby kontrolował sytuację z poza ringu na wszelki wypadek gdyby cokolwiek miało się wydarzyć. Początek walki był standardowy z dużą ilością krzyków widowni. Eva szybko zgarnęła przewagę po tym jak szarpnęła rywalkę za włosy. Jakiś czas po tym wykonała Suplex, ale nie wygrała. Złapała przeciwniczkę za włosy i zaczęła pozować do widowni aż tu nagle otrzymała Hug-Plex. Gdy sędzia odliczał Nia Jax wyciągnęła go z ringu. Inni sędziowie przybiegli, aby mu pomóc, a Eva wykorzystała sytuację, że mistrzyni jest rozproszona i wykonała Roll Upa. Wtedy Charls szybko wbiegł do ringu i zaczął odliczać. Bayley odkopała. Mistrzyni szybko powaliła Evę ciosem i zaczęła się kłócić z Charlsem. Ten zaczął spoglądać w stronę obolałego sędziego, którego wynoszono za kulisy. Gdy Bayley chciała zaatakować Evę to Nia weszła na ring, złapała ją za głowę i powaliła Headbuttem. Nia zeszła na podłogę, a pretendentka wykonała Running Senton i kilka razy próbowała wygrała. Eva utrzymywała kontrolę, ale gdy chciała wykonać Big Boota to została powalona Clotheslinem. Kiedy Bayley chciała zaatakować Evę w narożniku to została zatrzymana przez Charlsa dzięki czemu Eva kopnęła rywalkę w brzuch i wykonała Sliced Red, lecz nie udało się jej wygrać. Eva miała pretensje do sędziego i zamierzała ponownie wykonać swój finisher jednak Bayley odepchnęła ją i Eva wpadła na Charlsa! Eva nie wiedziała co teraz ma zrobić. Udało jej się powalić mistrzynię Big Bootem i zaczęła wchodzić na szczyt narożnika, gdzie posłała wszystkim całusy. Bayley ją zaatakowała i chciała wykonać Hug-Plex z narożnika, ale Nia wyciągnęła ją z ringu. Nia weszła na ring, aby wesprzeć koleżankę, ale wtedy Bayley złapała ją za nogi i Nia uderzyła twarzą o krawędź ringu. Bayley wślizgnęła się do ringu, gdzie wykonała Hug-Plex z narożnika. Poprzedni sędzia wrócił i odliczył do trzech. Kiedy mistrzyni świętowała to została zaatakowana przez Nia, która wykonała na mistrzyni Leg Dropa. Na koniec wzięła pas kobiet i miała zamiar go położyć na ofierze, lecz zamiast tego wykonała kolejnego Leg Dropa. Przegoniła zaatakowanego wcześniej sędziego z ringu po czym sama go opuściła z dużym uśmiechem na twarzy.






Później Eva wzięła udział w wywiadzie, w którym przeprowadzający z nią wywiad dziennikarz wspomniał, że wręczono jej dzisiaj po wielu innych szansach walkę o pas. Eva zaprzeczyła mówiąc, że nikt jej nic nie daje i jest najciężej pracującą Divą w WWE. Zasłużyła na wszystko, a jej zdaniem Bayley musiała uciekać się do różnych sztuczek, aby ją pokonać co tylko pokazuje jaką naprawdę jest mistrzynią.



Pokazano również filmik jak Bayley podnosi się po ataku Nia’i Jax.


Czy to źle jeśli uważam, że ten pojedynek był genialny?

1 komentarz: