Raport NXT 18.11.2015

Emma wysyła wiadomość, Nia kontynuuje dominacje, a Bayley dostaje nową rywalizację. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Przed swoim pojedynkiem Carmella wygłosiła tradycyjne promo.

Nia Jax def.Carmella
Carmella była zdecydowaną faworytką widowni jednak została zdominowana przez Jax po tym jak ta wykonała Tilt-A-Whrill Backbreakera. Carmelli udało się wykonać kilka ruchów, ale gdy spróbowała wykonać Hurricanrane to Nia ją przytrzymała po czym wykonała Spinebustera i Leg Dropa, który zakończył starcie.Pomimo, że Nia wygrała to widownia i tak dopingowała Carmelle. 

Pretendentka do NXT Women’s Championship Alexa Bliss wygłosiła promo za kulisami w towarzystwie Murphy’ego i Blake’a. Powiedziała, że z jej rękami jest wszystko w porządku po tym jak nosiła tytuł kobiet i uderzała Bayley, ale bolą ją uszy od słuchania ciągle o tym IronMan Matchu. Mówi, że jeśli raz o nim usłyszy to będzie naprawdę wkurzona. Mówi, że Bayley mówi jedynie o zyskaniu szacunku i na TakeOver go zdobyła. Dobrze dla niej, ale ona ma coś czego Alexa chcę, a ona bardziej od szacunku pragnie NXT Women’s Title ponieważ ona na to zasługuje. Bliss wspomina o wszystkich fanach, którzy kochają Bayley ponieważ jest taka sama jak oni - cieszą się, że tu mają, ale Alexa taka nie jest. Każda dziewczyna chce być taka jak ona - piękna, silna i bierze to co chcę. Mówi, że może i jest mała, ale jest groźna. Według niej Bayley musi coś zrozumieć - czasy się zmieniają i przyznaje, że Bayley miała fajną karierę, ale Sasha, Charlotte i Becky zostawiły ją w NXT gdzie jej miejsce. Zdaniem Alexy czas na nową erę. Zanim zdążyła dokończyć zdanie to przyszedł jakiś sędzia i oznajmił, że z polecenia Williama Regala Blake i Murphy nie mogą stać przy ringu podczas pojedynku co się im nie spodobało. Alexa ich ucieszyła i dodała, aby się nie martwiła ponieważ dzisiaj zniszczy wszystkie marzenia Bayley.

Pokazano promo reklamujące dzisiejszą walkę wieczoru - Bayley vs.Alexa Bliss o pas kobiet. Następnie Bayley za kulisami udzieliła wywiadu komentując dzisiejsze słowa Alexy. Mówi, że zostanie mistrzynią nie było dla niej łatwe, ale szybko się uczy, że utrzymanie tego tytułu przy sobie też nie jest łatwe. Jeśli Alexa myśli, że jest to tak łatwe jak ukradzenie tego tytułu to się grubo myli ponieważ dzisiaj dowie się, że szacunek nie jest tutaj rozdawany na prawo i lewo, ale trzeba na niego zapracować. Przyznaje jej rację mówiąc, że Becky, Sasha i Charlotte są na głównym rosterze, ale ona jest tutaj ponieważ ma NXT Women’s Title i dzisiaj Alexa boleśnie się przekona dlaczego. 

Emma def.Mary Kate
Emma zgarnęła przewagę w starciu po kopnięciu rywalki w głowę i poczęstowaniu ją dwoma Dropkickami. Od tamtego momentu panowała w tym pojedynku, który zakończyła po zapięciu The Emma Lock. Po gongu kończącym walkę Emma nie chciała przerwać dźwigni. 

Za kulisami Asuka miała w wywiadzie opowiedzieć o znaczeniu swoich masek, którymi najwyraźniej fani są zafascynowani. Jednak przyszła Dana Brooke, która mówi, że na TakOver Asuka zgarnęła jej szacunek, lecz nie spodobało się jej gdy poklepała ją po głowie. Mówi, że słyszała plotki i uważa, że już najwyższy czas, aby udowodniła wszystkim, że się mylą i rzuca Asuce wyzwanie na rewanż. Asuka jednym słowem zgadza się i odchodzi. Dana następnie klepie Toma po głowie i mówi, że już czas, aby odszedł. Przybiegła Emma, która spytała się czy Asuka dała się nabrać, a Dana to potwierdziła mówiąc, że mają ją w garści.  

NXT Women’s Champion Bayley def.Alexa Bliss - NXT Women’s Championship Match
Bayley była mocno dopingowana w trakcie walki, ale Alexa też miała swoich fanów. Na początku starcia panie próbowały uzyskać przewagę co ostatecznie udało się Alexie, która naciągnęła rękę mistrzyni na jednej z lin. Przez resztę starcia Alexa skupiała się na tej kończynie jednak jakiś czas po tym Bayley udało się odzyskać kontrolę. Później kiedy Alexa zamierzała wykonać Sparkle Splash to Bayley zaatakowała ją i wykonała Front Powerslam. Po jakimś czasie pretendentka wykonała Glitter Blizzard, ale nie udało jej się wygrać. Zaczęła krzyczeć do Bayley, która ją prędko spoliczkowała, poczęstowała Hug-Plexem i obroniła tytuł. 

Kiedy Bayley świętowała wygraną nagle pojawiła się Eva Marie, która chciała coś powiedzieć, ale widownia jak zwykle nie pozwoliła jej zbyt wiele powiedzieć. Zdecydowanie nie podobało się jej to, że Eva tu jest. Kiedy Eva zaczynała mówić to buczenie fanów się nasilało. Eva nazwała ich małymi idiotami po czym powiedziała, że nieunikniona rzecz właśnie się dzieje - za tydzień Bayley będzie broniła swojego (jak to Eva powiedziała) NXT Women’s Championship Title w pojedynku z nią. Ku niezadowolonej widowni Eva odeszła pokazując, że chcę tytułu. 


0 komentarzy | Napisz: