Powrót do przeszlosci: Survivor Series 2009: Team Mickie James vs.Team Michelle McCool

Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Jako pierwsza na arenie pojawia się drużyna obecnej mistrzyni kobiet Michelle McCool, która składa się z Jillian Hall, Alicii Fox, zwyciężczyni Diva Search Layli oraz byłej mistrzyni kobiet Beth Phoenix.
Cały zespół pozuje w ringu po czym słuchać muzykę liderki przeciwnego zespołu, którą jest Mickie James. Jej drużyna składa się z Kelly Kelly, kolejnej zwyciężczyni Diva Search Eve Torres, byłej mistrzyni kobiet Gail Kim i obecnie panującej Divas Champion Meliny.

10 zawodniczek, które były przy LumberJill Matchu o pas Div pomiędzy Alicią Fox i Meliną na zeszłym Raw jest już w ringu i wszystkie wydają się gotowe do akcji. Rozchodzą się do narożników i mamy gong.

Team Mickie James (Divas Champion Melina, Eve Torres, Gail Kim, Mickie James & Kelly Kelly) vs.Team Michelle McCool (Beth Phoenix, Women’s Champion Michelle McCool, Jillian Hall, Alicia Fox & Layla) - 10 Divas Tag Team Traditional Survivor Series Elimination Match
Rozpoczyna Layla z drużyny mistrzyni kobiet i Kelly Kelly z przeciwnego zespołu. Byłe partnerki z Extreme Expose wchodzą w zwarcie, ale brunetka szybko odpycha przeciwniczkę. Po chwili jest kolejne zwarcie i Brytyjka powala oponentkę na matę po czym okłada ją pięścią w podłożu. 1..Kick Out! „Jaja sobie robisz?!“ mówi Brytyjka po czym wstaje i wykonuje Low Dropkicka w plecy oponentki. 1..2..Kick Out! Layla łapię rywalkę za włosy, a ta broni się i wyprowadza kilka uderzeń. Jednak Layla częstuje ją ciosem w plecy po czym posyła rywalkę do narożnika. Zwyciężczyni Diva Search wykonuje Spinning Roundhouse Kick w głowę blondynki! Heelka odciąga ofiarę od narożnika i przypina. 1..Kick Out! Layla podnosi rywalkę i znowu wykonuje Irish Whip w narożnik. Kelly przeskakuje nad nieprzyjaciółkę i wykonuje przewrót w tył po czym powala przeciwniczkę dwoma Clothesline’ami! Layla wraca na nogi, wymierza kopnięcie w brzuch, ale blondynka łapie jej nogę. Próba Enzuigiri od Heelki, ale pudłuje i upada na matę. Kelly przymierza się i wykonuje Modified Leg Drop Bulldog! 1..2..3!
Layla zostaje wyeliminowana
Do ringu szybko wbiega mistrzyni kobiet, która łapię Kelly za włosy po czym rzuca ją w narożnik jej drużyny. Zmiany dokonuje Gail Kim. Była mistrzyni kobiet wchodzi, blokuje uderzenie od obecnej mistrzyni i wyprowadza dwa ciosy w głowę. Irish Whip od Kim, ale blondynka kontruje i posyła rywalkę na liny. Gail odbija się, omija Clothesline’a i powala przeciwniczkę Dropkickiem. Michelle upada w narożniku, gdzie wstaje, a brunetka wbija się bokiem w jej brzuch i ląduje na krawędzi ringu. McCool próbuje ją złapać, ale Gail prześlizguje się nad dolną liną i przypina oponentkę. 1..Kick Out! Panie wstają i Michelle wyprowadza kopniaka w brzuch. Cios w plecy od mistrzyni, która następnie wykręca rękę przeciwniczki. Wykonuje Irish Whipa w stronę lin, ale Gail wykręca rękę Michelle i uderza ją łokciem w twarz. Kim skaczę i próbuje Hurricanrany, lecz Michelle przytrzymuje ją i wykonuje FaithBreakera! 1..2..3!


Gail Kim zostaje wyeliminowana
Michelle wykopuje Gail z ringu po czym odwraca się i widzi Eve Torres. Zwyciężczyni ostatniego w historii Diva Search omija Clothesline’a i wykonuje O’ Connor Roll. 1..Kick Out! Divy wstają i Eve otrzymuje kopniaka w brzuch. European Uppercut od Michelle, która następnie wykręca rękę nieprzyjaciółki i dokonuje zmiany z Jillian Hall. Women’s Champion sprowadza Torres do parteru, a Jillian wykonuje Cartwheel Elbow Drop. McCool wyszła z ringu, a Hall przypina ofiarę. 1..Kick Out! Sfrustrowana blondynka uderza rywalkę kolanem w głowę aż dwukrotnie. Następnie łapie ją za włosy i rzuca na drugą stronę ringu.
Częstuje ją kopniakiem po czym podnosi i otrzymuje ciosy w brzuch. Cios dla Eve od przeciwniczki. Próba Backbreakera od byłej mistrzyni Div, ale Torres wykonuje przewrót w tył i popycha oponentkę na liny. Dropkick od Eve, ale Jillian chwyciła się lin przez co Eve upadła na matę. Jacknife Pin od blondynki. 1..2..Kick Out! Wściekła Jillian atakuje ofiarę kopniakami. Podnosi ją i częstuje Irish Whipem w narożnik. Hall przechodzi do przeciwległego narożnika, przymierza się i wykonuje Handspring Back Elbow Smash, ale Eve uderza ją obiema stopami w plecy! Torres wchodzi na szczyt narożnika czeka aż Heelka się podniesie i wykonuje Sunset Flip z trzeciej liny! 1..2..3!
Jillian Hall zostaje wyeliminowana
Eve nawet nie udaje się wrócić na nogi bo do ringu wbiega Beth Phoenix, która od razu łapię swoją ofiarę, podnosi i....Glam Slam! 1..2..3!
Eve Torres zostaje wyeliminowana
Do ringu wkracza Kelly, która od razu zostaje powalona ciosem z łokcia. Beth podnosi ją i kolejny Glam Slam!
1..2..3!
Kelly Kelly zostaje wyeliminowana
Do akcji wkracza rozpalona Mickie James, która wymienia się spojrzeniami ze zdeterminowaną Glamazon. Blondynka wymierza uderzenie, ale pudłuje. Odwraca się i otrzymuje kilka uderzeń w głowę od James. Beth odpycha przeciwniczkę na matę, ale ta szybko się podnosi i wyprowadza Low Dropkicka w nogę Phoenix.
Dokłada kilka ciosów w głowę blondynki. Leci w stronę lin, ale Beth łapie ją za spodenki. Mickie częstuje ją Back Kickiem po czym leci na liny. Blondynka wymierza Clothesline’a, ale James kontruje i wykonuje Crucifix Pin. 1..2..3!
Beth Phoenix zostaje wyeliminowana
Zła Beth powala Mickie Double Axe Handlem! Następnie spogląda na nią zanim oficjalnie odeszła z ringu.
Do akcji wkracza Alicia Fox, która częstuje rywalkę kopniakiem po czym wrzuca ją do narożnika i uderza w głowę. Foxy odciąga ofiarę od narożnika i przypina. 1..Kick Out! Alicia podnosi oponentkę, łapię za włosy i rzuca na drugą stronę ringu. Po kiwnięciu do Meliny Fox łapię ponownie Mickie za włosy i otrzymuje kilka uderzeń w brzuch. james zostaje uderzona kolanem w brzuch po czym otrzymuje Northern Lights Suplex!
1..Kick Out! Mickie wstaje trzymając Alicie za jej głowę. Wygląda jakby się przymierzała do swojego DDT. Jednak Fox podnosi ją i wbija plecami do narożnika. Ciosy od Alicii w głowę, która następnie podnosi i usadawia rywalkę na szczycie narożnika. Kolejne ciosy od Foxy, która zostaje kopnięta kilkukrotnie przez James. Była Women’s Champion wchodzi na szczyt narożnika i wykonuje Lou Thesz Press! 1..2..3!
Alicia Fox zostaje wyeliminowana
Michelle szybko wchodzi i powala zza pleców James! Okłada ją z furią pięściami i uderza jej głową o matę! Blondynka wyprowadza Knee Dropy w głowę rywalki po czym dokłada Leg Dropa. 1..2..Kick Out! Mickie próbuje się dostać do ostatniej partnerki Meliny podczas gdy Michelle jest już całkiem sama. Obecnie McCool utrzymuje Mickie w dźwigni na środku ringu nie pozwalając jej dostać się do koleżanki.
Dopingowana James po chwili wraca na nogi i wyprowadza ciosy dla nieprzyjaciółki, którą następnie wbija plecami w narożnik. James znowu chcę dokonać zmiany, ale Michelle powala ją od tyłu. Mistrzyni podnosi oponentkę i powala European Uppercutem. 1..Kick Out! Michelle podnosi ofiarę za włosy i kopię w brzuch.
Od razu po tym wykręca rękę i wymierza Irish Whipa w stronę narożnika. Mickie wykręca jej rękę i wykonuje Cross Arm Clothesline. Obie zawodniczki leżą na macie podczas gdy Melina dopinguje koleżankę...Po chwili Mickie zaczyna się czołgać w stronę narożnika, lecz Michelle łapie ją za kostkę. Panie wstają.

McCool odrzuca rywalkę do tyłu po czym z rozbiegu częstuje Meline uderzeniem! Zdenerwowana Melina wbiega do ringu i kłóci się z sędzią. W tym samym czasie blondynka obkopuje Mickie w podłożu. Melina wraca na krawędź ringu, a Michelle przypina ofiarę. 1..2..Kick Out! Mistrzyni łapię Mickie za nogę, ale ta odkopuje ją i dokonuje zmiany z koleżanką! Mistrzyni Div wbiega i od razu powal nieprzyjaciółkę Spearem!
Ciosy w podłożu dla blondynki, która zrzuca z siebie napastniczkę. Panie wstają i Melina znowu wymierza Speara i ciosy w podłożu. Brunetka podnosi rywalkę i wymierza Irish Whipa w stronę lin, lecz kontra od Heelki. Melina odbija się od lin, wykonuje Headscissors, ląduje na stopach i powala rywalkę Back Kickiem! Mistrzyni Div wstaje i posyła nieprzyjaciółkę na druga linę. Po krzyknięciu do widowni, odbija się od lin i z rozbiegu wbija kolana w tył głowy mistrzyni kobiet! Blondynka wstaje i otrzymuje Extreme Makeover!
1..2..Kick Out! Melina podnosi oponentkę i posyła na liny, których McCool się chwyta. Melina podbiega do niej i otrzymuje cios z łokcia w szczękę. Michelle wymierza Big Boota, ale brunetka wyprowadza Matrixa! Mistrzyni Div wyprostowuje się, a Michelle łapie ją za włosy i powala Clotheslinem! Women’s Champion łapię oponentkę i wykonuje Belly To Belly Suplex! 1..2..Kick Out! Wściekła Michelle uderza o matę po czym kopię nieprzyjaciółkę w brzuch. Próba Faithbreakera, ale Melina kontruje i wykonuje The Last Call!
1..2..3!
Michelle McCool zostaje wyeliminowana
Zwyciężczyni: Team Mickie James (Divas Champion Melina & Mickie James)


Zwyciężczynie świętują razem wielką wygraną swojej drużyny podczas gdy obolała Michelle opuszcza powoli ring.Co sądzicie o tej walce?

0 komentarzy | Napisz: