Lita w Unfiltered

WWE Hall of Famer w programie Renee Young. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

W ostatni odcinku Unfiltered z Renee Young pojawiła się kilkukrotna WWE Women’s Champion oraz Hall of Famer - Lita. 

Była Diva wyjawiła, że obecnie nie ma stałego miejsca zamieszkania i często podróżuje pomiędzy Florydą i Kalifornią. Mówi, że jej pies dobrze to znosi nawet kiedy są w hotelach - zawsze są razem. 

Mówi, że zawsze prowadziła taki koczowniczy tryb życia i zaczyna opowiadać historię kiedy gdy była młoda wyjechała sama w podróż po Europie i sypiała w pociągach, które długo podróżowały, aby nie płacić za hotele.

Temat zszedł na Tough Enough, w którym Lita była pod wrażeniem energią uczestników. Mówi, że czuje się dobrze gdy jest w stanie pomóc ludziom w jakiejś formie tak jak robiła to w programie.

Przyznaje, że czasami jest jej trudno upilnować pierścionek, który dostała kiedy została włączona do WWE Hall of Fame. Opowiada historię kiedy raz zostawiła go w łazience na jakiejś gali, ale na szczęście jeden z fanów znalazł go i oddał jej.

Lita mówi również o swojej najlepszej koleżance Trish Stratus, od której codziennie dostaje filmiki z udziałem syna Trish, do którego jest matką chrzestną. Trish i Lita odwiedzają się comiesięcznie gdy tylko mają taką możliwość.

Lita kończy wywiad żartując o swoim internetowym związku z LL Cool J’em. Wspomina jak wysłała wiadomość na Twitterze po tym gdy ten się ożenił, a ona udawała zdruzgotaną co doprowadziło do tego, że teraz są dobrymi znajomymi.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:


0 komentarzy | Napisz: