Alexa Bliss odpowiada na plotki

Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Alexa Bliss odpowiedziała ostatnio na plotki na swój temat, które najwyraźniej zostały zaczęte przez innego zawodnika NXT.

Plotki zostały opublikowane przez plotkarską stronę internetową TheDirty.com, która pozwala ludziom anonimowo umieścić tam brudy na czyjś temat. Strona ta już nieraz była zamieszana w kontrowersje wysokiego stopnia z celebrytami czy gwiazdami sportu.
Osoba, która to opublikowała twierdzi, że jest pracownikiem NXT i obecnie trenuje w Performance Center i uważa, że Alexa jest czymś więcej niż Ring Ratem. Ring Rat w slangu wrestlingowym oznacza kobietę, która puszcza się z innymi zawodnikami.

O to cały post:
„Nik, obecnie trenuje w WWE, aby być wrestlerem. Trenujemy w Orlando. Jesteśmy świetną grupką mężczyzn i kobiet, ale muszę coś powiedzieć o tej jednej dziewczynie, którą jest Alexa Bliss. Szkoda, że nie mogę tego przemilczeć, ale to musi ujrzeć światło dzienne. Jest Ring Ratem jak by to nazywamy. Sypia z każdą osobą, która przedostanie się przez te drzwi i spała z trenerami, menadżerami, zawodnikami i każdą inna osobą, którą może złapać w swoje ręce. Słyszałem ciekawe opowieści, którymi nie będę się dzielił. Jest urocza i miła, ale to jedna wielka bujda. Nie jest najlepsza w ring, ale nie jest całkiem zła jako menadżerka. Mam nadzieje, że to zobaczy i powie to co ma na sumieniu najszybciej jak może"
Alexa, która być może jest w związku ze swoim partnerem z ekranu Murphym wypowiedziała się na temat tych plot na Twitterze:
„Jedną rzeczą, która moja mama mnie nauczyła jest..."Twoja reputacja jest czymś czego NIGDY nie zmienisz więc upewnij się, że jest to coś z czego jesteś dumna“
Później jeden z fanów w odpowiedzi na tę wiadomość spytał się czy to właśnie miało oznaczać potwierdzenie tych plotek przez Alexe, ale ta w odpowiedzi napisała mu, że te plotki są fałszywe.

0 komentarzy | Napisz: