Raport SmackDown 22.10.2015

Summer ma nowego faceta, Nikki chcę starego tytułu. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

SmackDown rozpoczyna Paige, która stoi w ringu. Puszczono powtórki z ostatniego odcinka SmackDown kiedy Paige uratowała Becky i Charlotte od ataku Teamu Bella. Pokazano również scenę kiedy znalezioną zaatakowaną Natalye. W ringu Paige mówi, że musiała tutaj przyjść bo ciągle jest oskarżana o zaatakowanie kogoś tak słodkiego i miłego jak Nattie. Zaprzecza i nikt jej nie wierzy, ale jej zależy tylko na zdaniu dwóch osób - Becky i Charlotte. Poprosiła je o przyjście i te też tak zrobiły. Paige najpierw im podziękowała za przyjście i poprosiła o to, aby dały jej wszystko wyjaśnić. Becky kazała jej się pośpieszyć ze swoją pustą mową. Paige zaczyna mówić o tych chwilach kiedy Becky i Charlotte zadebiutowały, a potem wszystkie trzy poszły do szatni i Paige powiedziała jak bardzo się cieszy z tego faktu, że one tutaj są i mówiła prawdę. 
Becky spytała się jej czy mówiła też prawdę kiedy powiedziała, że Charlotte wygrała pas Div z racji tego kto jest jej ojcem oraz czy mówiła prawdę kiedy nazwała Becky najmniej istotną Divą w dywizji Div. Becky wyjaśniła Paige, że ona chcę, aby one uwierzyły w to, że to nie ona zaatakowała Nattie po tych wszystkich rzeczach, które powiedziała i po tych wszystkich razach kiedy z nią zadarła. Paige przyznaje, że była zazdrosna kiedy Natalya się z nimi sprzymierzyła, ale nigdy by jej nie zaatakowała, nigdy by nie zrobiła niczego co by zagroziło ich przyjaźni. Paige powiedziała, że są rodziną i uciszyła ją mistrzyni, która wyznała, że próbuje ją zrozumieć, ale po prostu nie może. Ona powinna wiedzieć jak to jest kiedy się wygrywa swoje pierwsze mistrzostwo Div. Ona siedziała w domu i oglądała to. Oglądała jak Paige miała swój moment i ona wie ile ten pas dla niej znaczy. Charlotte wyjawia, że chciała się tylko dzielić tą chwilą z nimi. Mistrzyni potem wykłada kawę na ławę i mówi, że Paige jej nie szanuje i Paige nie może znieść tego faktu, że coś nie kręci się wokół niej. Charlotte sarkastycznie przeprosiła za te trudności jakie ma ze zrozumieniem tego co mówi Paige, ale jest trzy dni przed jej pierwszym bronieniem tytułu, a tutaj pojawia się Paige i znowu sprawia, że wszystko kręci się wokół niej....ZNOWU. Przyszedł Team Bella. Nikki wyjawia, że o tym właśnie mówiła za kulisami - kiedy ona była mistrzynią (najdłużej panująca mistrzynią przypomniała jej Brie, a Nikki uważa ten fakt za niesamowity) nie pozwalała aby jakiekolwiek problemy były wciągane do tego mistrzostwa. Brie przyznaje jej rację i pyta się czy jest to SmackDown czy kolejny odcinek Słodkich kłamstewek. Brie uznaje, że tak się dzieje kiedy ktoś taki jak Charlotte posiada najważniejsze mistrzostwo kobiet w tym biznesie. Później Nikki obraziła Paige i mówi, że ona była skupiona na jednej rzeczy - odzyskaniem swojego tytułu. Charlotte mówi, że Nikki może tutaj sobie przychodzić i mówić sobie, że to jej tytuł, ale ona ma dla nią wiadomość z ostatniej chwili - to ona jest mistrzynią.  
Charlotte wyjawia, że nawet nie chcę czekać do Hell In A Cell i karze Nikki ruszać do boju. Przed mistrzynię wbija się Paige, która karze Nikki przestać tak mówić do Charlotte i tłumaczy, że jeśli chcę dostać mistrzynię to pierwsze musi zawalczyć z nią. Brie wspomniała, że Paige to ta laska, którą Nikki pokonała wiele, wiele razy. Nikki zaakceptowała walkę i wkroczyła do ringu. Paige (with Divas Champion Charlotte & Becky Lynch) vs.Nikki Bella (with Alicia Fox & Brie Bella)
Po reklamie walka już trwa. Panie wchodzą w zwarcie z, którego Nikki wyrzuca przeciwniczkę na matę po czym robi pajacyki. Charlotte się tylko zaśmiała. Kolejne zwarcie, Nikki zyskuje przewagę i wykonuje Scoop Slama.
Najdłużej panująca mistrzyni Div robi „Woo“ do mistrzyni po czym odbiera atak nadbiegającej Paige. Sprowadza głowę Brytyjki na swoje kolanko po czym zaczyna robić pompki spoglądając prosto na Charlotte. Odwraca się i biegnie w stronę Anty Divy, która częstuje ją Arm Dragiem. Paige łapię nieprzyjaciółkę za włosy i mamy Scoop Slam.
Następnie Headbutt i „This Is My House“ od Anty Divy. Paige przechodzi na krawędź ringu i częstuję Nikki kolanem w klatkę piersiową. Paige wraca do ringu i wykonuje Irish Whipa na liny. Bella kontruje i próbuje Alabama Slam, ale Sunset Flip do Paige. Nikki szybko odkopuje, próbuje wstać, ale zostaje uderzona kolanem w twarz. 1..2..Kick Out! Brytyjka z jednego narożnika biegnie z przeciwniczką do drugiego i wali jej głową o jego czubek. Nikki broni się łokciem, łapię lewą rękę rywalki, wchodzi na druga linę i wykonuje Spinning ArmBar Takedown! 
Po zapoowaniu jest przypięcie 1..2..Kick Out! Po kolejnej przerwie Nikki wykonuje DDT na ręce przeciwniczki po czym mówi coś do Charlotte. Nicole wrzuca ofiarę do narożnika po czym wyślizguje się z ringu i naciąga kontuzjowaną rękę Paige na linie. 
Wali ręką rywalki o ringu i znowu pozuje i ponownie uderza ręką rywalki tym razem o stalowy słupek. Powtarza akcję i wraca do ringu zapinając ArmBara. Brytyjka po chwili wraca na nogi, ale otrzymuje Arm Wringera.
Nicole staje na ręce rywalki i tak ją też przypina. 1..Kick Out! Bella naskakuje kolanem na rękę ofiary z dwa razy po czym znowu przechodzi do Arm Bara. Anty Diva próbuje wstać, ale zostaje złapana za włosy i wbita na matę. „Nie w moim domu!“ mówi Nikki i rzuca swoją opaską w Charlotte. Następnie podnosi przeciwniczkę z zapiętym Hammerlockiem i kończy Slamem. 1..2..Kick Out! Hammerlock w podłożu od najdłużej panującej mistrzyni, która po chwili dusi Paige jej własną ręką.
Dokłada ciosy z łokcia w brzuch, ale Paige udaje się wstać i przerzucić oponentkę do narożnika. Brytyjka biegnie i wbija kolano w twarz rywalki. Wali kolanem w szczękę przeciwniczki po czym wyrzuca ją z narożnika i powala Super Kickiem!
1..2..Kick Out! Po chwili Paige próbuje przejść do PTO, ale Nikki dostała się do lin, na które wrzuca rywalkę. School Boy Roll Up ze spodenkami w dłoni od Belli. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Spinebuster dla Anty Divy! 
1..2..Kick Out! Nicole zaczyna się frustrować. Podnosi oponentkę i próbuje Rack Attacku, ale Brytyjka atakuje ją łokciami, ląduje na stopach i School Boy Roll Up z podciągniętymi spodenkami. 1..2..Kick Out! Divy znowu na nogach i Bella unika Clothesline’a. Odbija się od lin próbuje CrossBody Block, ale Paige chwyta ją i wykonuje Fallaway Slam! 
1..2..Kick Out! Anty Diva nie jest pewna co ma teraz zrobić. Łapię nieprzyjaciółkę za włosy i próbuje RamPaige, ale Nikki kontruje i wykonuje Inside Cradle. 1..2..Kick Out! Panie wstają, Nicole wynosi nieprzyjaciółkę i wykonuje Alabama Slam! 1..2..Kick Out! Nicole szybko wraca na nogi i przymierza się do swojego uderzenia. Czeka aż Paige wstanie, a kiedy robi to to unika ciosa i wymierza Back Kicka. Nikki łapie jej nogę i powala ciosem! Bella pokazuje coś mistrzyni po czym podnosi Brytyjkę i wykonuje Teh Rack Attack! 
1..2..3!
Zwyciężczyni: Nikki Bella (with Alicia Fox & Brie Bella)

Reszta Teamu Bella wskakuje do ringu i świętuje z Nikki wygraną.
Kiedy opuściły ring Fox kazała się Charlotte trzymać z daleka, a Nicole wzięła plakat od jakiejś fanki z napisem „Bella Section“Następnie przyszła pora na Miz TV. Przejdźmy do momentu kiedy Dolph już wszedł do ringu i po jakimś czasie skomentował całą sytuację z Laną mówiąc, że jest dorosłą kobieta i może robić to co chcę, a Summer wykorzystywała Ruseva tak samo jak chciała wykorzystać go tydzień temu. Normalnie mu się to podoba, ale nie z nią. Miz następnie przywitał Summer Rae, która weszła do ringu. Przywitała się z Mizem, który powiedział, że ona doświadczyła najgorszych rzeczy w tym wszystkim. Powiedział, że ona i Rusev mieli taką specjalną więź. Summer powiedziała, że to przeszłość i zwróciła się do Dolpha, że robili sobie rzeczy, których żałują i nawet jeśli zaprzecza to mają wyjątkową chemię. Teraz wie, że oświadczyła się złemu facetowi. Dolph zastopował ją i dodał, że ona go tak nie kręci. Summer spytała się go czy on myślał, że ona mu się oświadczy i zaczęła się śmiać. 


Summer wyjaśnia, że przyszła tutaj, aby mu powiedzieć, że zostawiła go za sobą i znalazła nowego faceta. Chcę, aby Dolph zobaczył jak wygląda prawdziwy facet. Wskazała ręką na wejście i w głównym rosterze zadebiutował Tyler Breeze. Gwiazda NXT weszła do ringu do swojej dziewczyny i do Dolpha, który nie był pod wrażeniem nowego chłopaka Summer. Przy okrzykach NXT Tyler zaczął mówić, że jest facetem, która nie potrzebuje przedstawienia. Potem powiedział, że Dolph żyje dalej w 1985. Dolph powiedział, że był to dobry rok i chyba Powrót Do Przyszłości wtedy miał premierę. Summer kazała mu się zamknąć. Tyler zaczął mówić jak go nazywają - The Gorgeous One, The King of Cuteville i The Suitan of Selfies, ale Dolph może do niego po prostu mówić Tyler Breeze. Mówi, że kiedy usłyszał, że jego piękne Słońce Summer Rae jest źle traktowana przez Dolpha to nie miał wyboru i musiał przyjechać z Monte Carlo i dołączyć do niej. Teraz razem dadzą WWE potrzebny lifting twarzy.

Zrobił sobie z Summer selfie, które było widać na wielkim ekranie. Tyler mówi, że Prince Pretty przybył. Dolph zaczyna mówić jak widział tysiące zawodników jak przybywają i odchodzą. Nie dał rady dokończyć kolejnego zdania ponieważ został zaatakowany przez Tylera. W pewnym momencie Summer podała mu selfie stick, który Tyler umieścił na gardle Dolpga i wbił go tak w narożnik. Na koniec zaatakował Tyler swoim kopniakiem i zrobił sobie nad obolałym Dolphem selfie z Summer.  


Na SmackDown Fallout były Becky i Charlotte, która jest przyjęta tym, że Nikki Bella wydaje się gotowa na Hell In A Cell. Charlotte powiedziała, że nie jest przejęta oraz planuje pokazać wszystkim, że wtedy kiedy ją pokonała za pierwszym razem nie był przypadkiem. Nikki podobno powiedziała wystarczająco dużo rzeczy, które powodują, że Charlotte chcę zachować tytuł Div. Becky potem przejęła głos i zaczęła mówić o tych nieszczerych przeprosinach Paige co ją już osobiście męczy. Zna Paige odkąd skończyła 13 lat więc chce być po jej stronie, ale najwyraźniej jest powód dlaczego nie jest mistrzynią i widać dlaczego jest zazdrosna. Tom pożyczył Charlotte powodzenia, a potem mistrzyni i Becky odeszła. Tom zaczął coś reklamować, ale wróciła Becky, która wspomniała o tym, że na arenie było dosyć ciemno i spytała się Toma jaka arena mu się podoba - taka z pojedynkiem i zaczęła się śmiać. 


Na SmackDown Fallout pojawiła się jeszcze Rosa Mendes, która przeprowadzała wywiad z Zackiem Ryderem. Ogólnie to gadali o filmie Powrót do Przyszłości 2, w którym przynieśli się w czasie do 21 października 2015 roku. Powiedział, że na jedno z Halloween przebrał się za głównego bohatera i nie wygrał konkursu, ale zdobył kilka lasek. Rosa spytała się go czy zrobił jakieś dzieci, a Zack odpowiedział, że to jest za ciężkie pytanie i odszedł. Wkurzona Rosa próbowała ogarnąć czy Zack ją właśnie nazwał ciężką i wkurzona odeszła. 

0 komentarzy | Napisz: