Raport Raw 26.10.2015

Stawianie kropki nad i. Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Raw rozpoczyna The Authority, którzy mówią o wczorajszej PPV. Hunter mówi, że zeszłej nocy był początek nowego pokolenia w WWE, a Steph dodaje, że na czele tego wszystkiego stoi Seth Rollins. Po chwili pojawia się mistrz i zaczynają wymieniać wszystkich zawodników i legendy, które Rollins pokonał. Mówią, że on był wybrany i musieli się upewnić czy jest odpowiednią osobą, aby stać na czele The Authotiy. Stephanie mówi, że Rollins zdał każdy test i pokonał nierówności zupełnie jak jej mąż przez swoją całą karierę. Triple H mówi, że Rollins stworzył WWE i uczynił The Authority lepszym. Wzrusza go gdy mówi jak bardzo są z niego dumni. Seth ściska ich oboje i mówi, że po raz pierwszy zaniemówił. Mówi o pokonaniu Kane’a na Hell In A Cell oraz jak to nie miał by możliwości pokazać swojej niesamowitości całemu światu gdyby nie Hunter i Steph. Karze widowni bić brawo dla The Authority, ale Ci zostają wygwizdani. Stephanie zaczyna mówić, że Seth jest przyszłym Hall of Famerem, ale wywołał problem. Hunter dodaje, że Seth pokonał wszystkich i potrzebuje nowego przeciwnika. Ogłasza turniej, którego zwycięzcy spotkają się w walce wieczoru w Fatal 4-Way Matchu, który wywoła nowego pretendenta. Hunter mówi, że wywalczą sobie możliwość bycia pokonanym przez mistrza. Pojawił się Roman Reigns, który ma już tego dość. Nie może uwierzyć w to, że powiedzieli, że Seth będzie w Hall of Fame. Stephanie daje sygnał, aby zabawa się rozpoczęła i wraz z mężem odchodzi kiedy Seth i Roman spoglądają na siebie.
Później pokazano jak Paige za kulisami rozmawia przez telefon i przychodzą Becky i Charlotte. Po odłożeniu telefonu Paige zaczyna mówić jak bardzo jest rozchwytywana po jej występie u Conana w zeszłym tygodniu. Teraz każdy talk-show chcę jej i nie dziwi się temu skoro rozpoczęła rewolucje Div i przełamała bariery. Charlotte i Becky mają dość i odchodzą. Paige je zatrzymuje i przeprasza po czym przyznaje, że Charlotte dokonała tego czego Paige nie mogła zrobić czyli pokonała Nikki Belle. Charlotte jej zdaniem zasługuje na ten tytuł. Podaje jej rękę, a Charlotte mówi, że bardzo próbuje ją zrozumieć i docenia fakt, że wspierała ją po jej zwycięstwie i podaje jej rękę. Becky wspomina jak Paige wcisnęła się tuż przed nią gdy biegły do ringu. Mistrzyni ostrzega, że jeśli się dowie, że to Paige zaatakowała Natalye to będzie miała kłopoty. Paige zaprzecza tym oskarżeniom. Charlotte pyta się Becky czy Paige może dzisiaj z nimi walczyć. Becky przyznaje, że potrzebują trzeciej osoby więc się zgadza. Cała uradowana Paige przysięga, że to jest nowa Paige. Potem Paige zaproponowała ich znak z paluszkami i trochę niechętnie, ale reszta zrobiła to.

Następnie Team PCB po swoim zejściu pojawia się na arenie, aby zawalczyć w pojedynku sześcioosobowym. Po powtórce z Hell In A Cell na arenie pojawia się Team Bella w komplecie i w bieli. 
Wszystkie panie są gotowe, Paige wcisnęła się przed Charlotte, aby zmierzyć się z Nikki i mamy gong.

Team Bella (Alicia Fox, Nikki Bella & Brie Bella) vs.Team PCB (Becky Lynch, Paige & Divas Champion Charlotte) - Six Divas Tag Team Match
Zaczynają Nikki oraz Paige. Na początek zwarcie.
Bella rzuca oponentkę na matę i spogląda. Divy wracają do stójki i mamy identyczną sytuację , ale tym razem na macie ląduje najdłużej panująca mistrzyni Div. Nicole rusza teraz, ale nadziewa się na arm draga. Następnie podcięcie za nogę i pin , ale near fall. Anty Diva popycha przeciwniczkę do narożnika i krzyczy, że to jej dom. Następnie rozpęd i Running High Knee. Następnie rzut na matę i kolejne High Knee! Przypięcie 1...2...Kick out. Paige odeszła kilka kroków od rywalki a kiedy wróciła otrzymała Spinebustera. Bella odwraca się i aplikuje cios Charlotte! Mistrzyni Div wbiega do ringu , ale zostaje powstrzymana przez sędziego. Zmiana z Fox. Bella przytrzymuje oponentkę a Foxy wymierza uderzenie w brzuch. 
Anty Diva nagle znikąd kontruje i atak z kolana w brzuch. Następnie Headbutt i Headlocka. Alicia popycha rywalkę na liny i wtedy Charlotte dokonuje zmiany. Foxy próbuje Clothesline'a, ale nie trafia a kiedy się odwraca to inkasuje Drop Kicka od Charlotte i Paige. 
Panie energicznie równocześnie wstają i Paige udaje sie na krawędź ringu. Legalna Charlotte omija Clothesline'a i wykonuje Hangman Neckbreakera. Następnie Takedown za nogę. Nature Girl odbija się od lin i Knee Drop. Mistrzyni Div odwraca się i uderza Nikki Belle. Brie zdołała zeskoczyć. Córka Flaira odwraca się a Alicia aplikuje jej Tilt a Whirl Backbreakera! Zmiana z Brie. Brianna łapie rywalkę za ręce natomiast Alicia za nogi i panie wspólnie unoszą rywalkę, po czym z dużą siłą sprowadzają na matę. 
Bella atakuje przeciwniczkę przy linach. Następnie słyszymy "Brie Mode" i atak z kolana w szczękę. Przypięcie 1...2...Kick out. Brianna poddusza oponentkę a fani chantują , że chcą Becky. Charlotte zaczyna wracać na nogi, ale Brie nie daje sobie wydrzeć ofensywy i wymierza kopnięcie po którym Charlotte pada na kolana. Brianna skierowała wzrok w stronę fanów i powiedziała 'You want Becky" po czym kick w klatkę. Brianna ciągle odwracała sie w stronę fanów i krzyczała "You" po czym wymierzała kopnięcia w klatkę. 
Próba nokautującego Roundhouse Kicka, ale Charlotte robi unik. W stójce Neckbreaker od Nature Girl! Zmiany w obu teamach..Becky i Nikki w pierścieniu. Irlandka zaczyna od dwóch Clothesline'ów. Następnie Calf Kick.
 Bella w narożniku a Becku aplikuje Springboard Back Kicka. Następnie T-Bone Suplex! Przypięcie 1...2...Przerywa Brie. Do pierścienia wbiega Charlotte i SPEAR! Alicia również zawitała w ringu i Big Boot dla Mistrzyni Div. 
Becky łapie Foxy i wyrzuca ją z pierścienia. Nikki próbuje uderzenia z łokcia w głowę , ale nie trafia. Pomimo tego mamy kopnięcie od najdłużej panującej mistrzyni Div. Bella odwraca sie i powala Paige z krawędzi ringu. Lynch niespodziewanie wykonuje Roll Upa, ale 2 county. W stójce Becky próbowała jakiejś akcji , ale kontra i potężny atak z łokcia w głowę! Następnie Rack Attack! 
Przypięcie 1...2...3.
 Zwyciężczynie: Team Bella (Brie Bella, Alicia Fox & Nikki Bella)

Team Bella świętuje. 
Szybko opuszcza ring, a do niego niego wchodzą Charlotte i Paige. Mistrzyni sprawdza co z obolałą Becky i nagle zostaje zaatakowana zza pleców przez Paige! Anty Diva atakuje kopniakami i pięściami mistrzynię po czym podnosi ją za włosy i wykonuje RamPaige! Paige wstaje, kopię w brzuch Lynch i kolejny RamPaige! Przy owacji publiczności Brytyjka zapina PTO na mistrzyni! 
Po upomnieniu sędziego Paige puszcza dźwignię i paraduje zadowolona w ringu przy oklaskach fanów.  Później pojawiła się jeszcze Summer Rae, która wraz z Tylerem Breezem oglądała walkę Dolpha Zigglera i Big E w turnieju klasyfikującym do Fatal 4-Way Matchu. Para miała swoje własne miejsce przy ringu, które było ogrodzone i nawet był tam ochroniarz. Na Raw Fallout Becky i Charlotte skomentowały akcję Paige na Raw. Becky ledwo powiedziała, że nie jest zdziwiona oraz, że Paige pokazała swoją prawdziwą stronę. Dodała, że jej czarne włosy pasują do czarnego serca. Charlotte nie dała rady nic powiedzieć.

0 komentarzy | Napisz: