Powrót do przeszlosci: Unforigven 2008: Maryse vs.Michelle McCool

Aby przeczytać kliknij "przejdź dalej"

Jako pierwsza na arenie zjawia się pretendentka do tytułu Mistrzowskiego - Maryse. Blondynka nie dostaje jakiejś sporej owacji. Kiedy pretendentka zawitała w pierścieniu na arenie rozbrzmiała muzyka obecnej wtedy Divas Champion - Michelle MCool. Mistrzyni przybiła "piątki" z fanami i weszła do pierścienia. Sędzia wznosi pas w górę, po czym każe uderzyć w gong. 

Maryse vs.Divas Champion Michelle McCool - Divas Championship Match
Pierwsze zwarcie nie przyniosło nic bo panie szybko z niego zrezygnowały.
 Drugie zwarcie i Maryse przechodzi do wrist-locka. Pretendentka powaliła rywalkę na matę i wtedy Michelle przejęła kontrolę. Mamy przypięcie, ale 1 count. Maryse wraca na nogi , ale zostaje podcięta. Kolejny pin 1...Kick out. W stójce, Michelle zapina wrist-locka , po czym wymierza kopnięcie w brzuch. Następnie Irish Whip na liny...próba Hip tossa, ale Maryse blokuje. Michelle miała jednak coś innego w zanadrzu i widzimy Russian Legsweep. Przypięcie 1...2...Kick out. W stójce, Michelle przechodzi do wykręcania lewej ręki rywalki. Maryse szybciutko odpowiada i mamy uderzenie z łokcia w głowę, po czym sprowadzenie do parteru za włosy. Teraz Maryse "pracuje" nad lewą ręką rywalki. Michelle wykorzystuje narożnik to wydostania się. Mianowicie, wskakuje na niego, wykonuje salto w tył i Arm Drag! Akcja przenosi się nam poza ring. Michelle zmierza do rywalki, ale inkasuje kopnięcie w brzuch. Heelka decyduje się teraz wyrzucić oponentkę za barykady! Maryse zwlekała z atakiem i została skarcona bo Michelle szybciutko wstała i wykonała Big Boota! Michelle wchodzi na barykadę i wykonuje Diving Clothesline'a!
 Wracamy do pierścienia. McCool wymierza uppercuty. Następnie Irish Whip..próba Clothesline'a, ale Maryse robi unik i atakuje w kolano od tyłu. Heelka kontynuuje osłabianie nogi kopnięciami, po czym zapina submission. Michelle próbowała się wydostać, ale to tylko pogorszyło sprawę bo Maryse przeszła do bardziej bolesnego submissionu.
O dziwo pretendentka po chwili sama z niego zrezygnowała. Maryse aktualnie dyktuje warunki w tym pojedynku i mamy kopnięcia dla mistrzyni. Divy znajdują się przy linach i Maryse zaczyna wykręcać obolałą nogę przeciwniczki.
Pretendentka przeciąga oponentkę na środek ringu i wykręca nogę. Michelle w energiczny sposób się wydostaje i przechodzi do ofensywy. Widzimy kopnięcia w nogę , po czym Elbow Drop na tę nogę. McCool unosi nogę i uderza nią o matę! Michelle nie zwleka i zapina MADT!
Maryse miała jednak blisko liny i złapała się nich. McCool podchodzi do rywalki a ta podcina ją i Mistrzyni uderza o drugą linę. Heelka poddusza oponentkę, ale musi przerwać bo sędzia wylicza. Maryse odchodzi od rywalki a kiedy wraca inkasuje zaskakujące kopnięcie w twarz! (Michelle leżała na macie). Przypięcie 1...2...Kick out. Akcja na chwilę poprzestała. Kiedy panie wstały mamy wymianę cios za cios..Michelle przejmuje kontrolę i wykonuje Irish Whipa na liny
Pochyla się do Back Body Dropa. Maryse wykorzystuje sytuacje i wykonuje Sunset Flipa , ale nie utrzymuje rywalki więc nie ma odliczania. Michelle wstała na nogi i wymierzyła Front Drop Kicka w twarz. Przypięcie 1...Kick out. W stójce McCool próbuje Suplexa, ale nie udaje się to. Maryse wykonuje kopnięcia w nogę przeciwniczki. Następnie próba Irish Whipa na liny, ale Michelle odwraca i Big Boot!
W stójce Sit out Gourdbuster! Przypięcie 1...2...3! 
Zwyciężczynią i nadal Divas Champion: Michelle McCool 

Dumna z siebie Michelle świętuje swoją pierwszą sukcesywną obronę mistrzostwa
Co sądzicie o tej walce?

2 komentarze: