Diva Miesiaca - Pazdziernik 2015

Aby zagłosować kliknij "przejdź dalej"

W tym poście będziecie mogli zagłosować na Divę Miesiąca. W niedziele po prawej strony bloga pojawi się zdjęcie zwyciężczyni i wtedy głosy nie będą już brane pod uwagę. O to nasze kandydatki na ten miesiąc:
Charlotte
Obecna mistrzyni Div Charlotte niestety nie mogła się w pełni cieszyć swoim wielkim sukcesem wszystko z powodu dziwnego zachowania jej byłej partnerki - Paige. Charlotte wraz z Becky udało się pokonać Paige jej własną bronią w Madison Square Garden kiedy zostawiły ją na łaskę Teamu Bella w Six Divas Tag Team Matchu. Pomimo problemów z koleżanką, która przez dłuższy czas nie było pewno w co pogrywa Charlotte miała kolejną ważną dla siebie noc na gali PPV kiedy po raz pierwszy broniła swojego mistrzostwa Div w walce z najdłużej panującą Divas Champion - Nikki Bellą. Charlotte miała ułatwione zadanie ponieważ przy ringu nie było Alicii Fox oraz Brie Belli, które z chęcią by pomogły Nikki odzyskać złoto. Jednak mistrzyni po zapięciu swojego Figure Eight wygrała walkę. Niestety dzień później na Raw los jej już nie sprzyjał.

Bayley
Bayley jest jedną z Div, która w tym miesiącu odcisnęła swój ślad w książkach historii kiedy na TakeOver: Respect w starciu wieczoru pokonała byłą mistrzynię Sashe Banks w 30 minutowym IronMan Matchu o mistrzostwo kobiet. Był to wielki krok dla niej jako dla wieloletniej fanki jak i dla całego wrestlingu. Jednak teraz po zebraniu pochwał i oklask Bayley uświadomiła sobie, że przeciwniczki pragnące jej tytułu będą posuwać się do różnych sztuczek, aby zgarnąć uwagę mistrzyni. Bayley z pewnością jest gotowa na walkę z Alexą Bliss, ale czy ta nie wykorzysta swoich chłopaków, aby odebrać Bayley jej cały świat?

Sasha Banks
The Baddest Diva oczywiście również trafia na naszą listę dzięki swojemu występowi na TakeOver podczas, którego sprawiła, że jedna z fanek Bayley zaczęła płakać pokazując tym samym jak bardzo jest zdeterminowana do odzyskania swojego tytułu. Jednak Sasha na głównym rosterze też nie traci czasu. Po odniesieniu kilku zwycięstw w tym miesiącu nad Teamem Bella wraz z Naomi i Taminą przerzuciła swoją uwagę na Natalye. Jednak czy jej popularność i uznanie wśród fanów nie sprawią, że Sasha będzie zmuszona znowu grać solo? 

Asuka
Asuka jest jednym z najnowszym dodatków do dywizji kobiet w NXT. Zadebiutowała już w zeszłym miesiącu, ale dopiero w tym dała nam zaledwie przedsmak tego na co ją naprawdę stać. Asuka pokonała w swoim pierwszym pojedynku na TakeOver: Brooklyn The Total Divę Danę Brooke, która do tej pory ma zaniki pamięci. Wszystko przez brutalnie kopnięcia Asuki. Diva z kraju Wschodzącego Słońca planuje wywołać prawdziwe zamieszanie w NXT co z pewnością spędza sen z powiek Emmie.

Nia Jax
Nia jest kolejną zawodniczką, która dopiero rozpoczyna swoją karierę w NXT oraz, która również całkiem nieźle sobie radzi jak na początek. Dwukrotnie udało jej się pokonać zawodniczki w NXT wykorzystując coś więcej niż tylko swój uśmiech, którym jak sama mówiła umie rozbroić. Nia jest z pewnością kimś na kogo Bayley musi uważać. Ale czy świetność, o której wspomina Nia nadejdzie tak szybko?  

Paige
Po dostaniu nauczki od swoich koleżanek na gali w Madison Square Garden Paige postanowiła przeprosić za swoje niecne uczynki, które w pewnym stopniu dalej się nie skończyły zwłaszcza w stosunku do Nattie co doprowadziło do tego, że Anty Diva jest główną podejrzaną w zamachu na Królową Hartów. Kiedy już wszystko pomiędzy Paige, a jej koleżankami Charlotte i Becky wydawało się w porządku po tych wszystkich przeprosinach to ona znów udowodniła jak bardzo jest dobrą koleżanką i wysłała jasną wiadomość kto tak naprawdę rozpoczął całą rewolucję. Już po raz drugi Paige pokazała mistrzyni Div, że nigdy nie wiadomo co zrobi w danym momencie. Tylko gdzie ją to zaprowadzi?

Summer Rae
Ten miesiąc dla Summer był słodko-gorzki. Najpierw z miłością w sercu i pierścionkiem w dłoni oświadczyła się swojemu (teraz byłemu) chłopakowi Rusevowi, który również zażądał złota w swoich dłoniach. Chciał sprawdzić czy ich związek przetrwa wszystko i oznajmił, że dopóki nie będzie miał mistrzostwa to Summer nie będzie miała ślubu. Pomimo najlepszych starań Summer ta została oszukana o czym dowiedziała się w TMZ kiedy oświadczono, że Rusev i jego była dziewczyna Lana są zaręczeni przez kilka miesięcy. Summer jak najszybciej dała Rusevowi do zrozumienia co na ten temat myśli policzkując go na Raw. Jej zemsta dopełniła się na SmackDown kiedy przez nią Rusev przegrał walkę z Dolphem Zigglerem, w której Summer była sędzią. Pomimo swoich prób Summer nie zdołała znaleźć nowej miłości w Dolphie, ale za to znalazła oparcie i zrozumienie w nowej gwieździe WWE - Tylerze Breezie. Para dopiero zaczyna dawać WWE potrzebujący lifting twarzy. Pierwszą ofiarą w ich gabinecie okazał się Dolph. 

Kto według ciebie jest Divą miesiąca?1 komentarz: